Do oddělení dálniční policie nastupuje nová kolegyně Claudia Woltersová a první zatěžkávací zkouška na sebe nenechá dlouho čekat. Setkává se s maskovanými muži, kteří na dálnici zaútočí na vůz plný zabaveného kokainu. Drogy původně patřily bossovi La Cosovi a je důvodné podezření, že je chtěl získat zpět. Druhého dne je Claudiina mrtvola i s jejím autem nalezena v Rýně. Byla zastřelena stejnou zbraní, kterou použili maskovaní útočníci na převozní vůz. Za Claudiiny vrahy jsou logicky pokládáni La Cosovi lidé, pak ale vyšetřování náhle nabírá nový směr. (TV Nova)

mzss1

|92%| (STAŘÍ PŘÁTELÉ – 7.epizoda 14.série) Zajímavý případ, něco málo bych tam doladil, aby to bylo výraznější, ale to je detailík. Trochu tu fungovali i emoce. Staří přátelé od Hotteho, vážné zranění Dietera, plno akce. Začátek klasicky akční a docela i vtipný. Pěkně natočený výbuch, kdy Dieter letěl vzduchem. Ke konci bylo neuvěřitelné množství přestřelek a byly kvalitně natočeny. Nějaké ty zajímavé scénky zde byly atd. Líbilo se mi jak se ke konci Semir s Benem zastali Hotteho, který měl menší průšvih. Hudbu složil Kay Skerra. Hudba se mu povedla, zajímavé hudební motivy, hlavně na konci. ()