Kartel (S14E07) (epizoda)

Das Kartell

Akční / Krimi / Drama

Německo, 2009, 50 min

100%(4.5.2018)

|99%| (KARTEL – 2.epizoda 14.série) Tak a máme tu pěkně našlapanou epizodu. Semir a Ben jsou spíš jak tajní agenti než dálniční policisti. Jsou v utajení, kdy pronikají do nebezpečného kartelu. Takže tu máme akci od začátku do konce. Opět je skvěle natočená. Máme tu i dost zajímavých scén. Úplně jsem ztuhnul jak Semir stiskl spoušt, když mířil na Bena. Ulevilo se mi, že vysvětlil, že byla zbran na jeho vkus lehká, takže věděl najisto, že tam není ani jediný náboj. To musel zvládnout, páč okolo nich byli zločinci. Solidní zvrat tu máme i na konci. A akční finále je teda skvělé. Trochu i přehnané či vtipné jak Semir letí zachránit Bena malým vrtulníčkem, ale v pohodě – natočeno to bylo perfektně. Hudbu skládali tři skladatelé. Kay Skerra, Jaro Messersmichdt a Nik Reich. Složili dobrou hudbu, dala se poslouchat od začátku do konce a při akčním finále mi udělali nesmírnou radost, když vytvořili novou kobří znělku, byla nesmírně dlouhá – ve scéně, kdy Semir letěl malým vrtulníkem.(13.2.2015)