Žít a nechat žít (S12E10) (epizoda)

• Německo

Leben und leben lassen

Ži a nechaj žiť

Akční / Krimi / Drama

Německo, 2008, 50 min

80%(4.5.2018)

|99%| (ŽÍT A NECHAT ŽÍT – 8.epizoda 12.série) Takže tentokrát tu máme jakoby sólovku s Chrisem. Semir zde úplně chybí – je jen zmínka od šéfové, že má dovolenou. Případ je zcela osobní, týká se Chrise. Na začátku čeká na letišti na svou sestru, kterou léta neviděl. Poté je přepaden v garáži, neznámými muži. Později se ukazuji, že chtějí jeho srdce, které má zachránit malého chlapce, který má vážnou nemoc. Chris si stojí tvrdošíjně za svým, takže nechce osobní ochranku. Prý mu stačí Bonrath a Hote. Takže veliká napínavost zde je. A ta stoupne od chvíle, kdy dokonce později unesou Chrisovu sestru. Krom toho, Chris se svojí sestrou nejsou v nejlepším sourozeneckém vztahu. Takže i emoce jsou tu velké, především na konci, kde mi bylo líto nemocného chlapce. Akce je tu výborná. Na začátku klasická, kde mě hlavně pobavili Dieter s Hottem, kteří hezky zaparkovali autem. I uprostřed to má pár akčních scének, ke konci střílení a akce s vrtulníkem neměla chybu, sice byla téměř totžná jako v pilotu k 11.sérii, Na život a na smrt, ale nevadí – i ta hudba byla skoro stejná. No, hudbu zde skládala dvojice Jaro Messersmichdt a Nik Reich. Výborná hudba, krásně prokreslené emoce a finále.(2.2.2015)

Burkhard má asi dobrý srdce a proto mu ho chtějí čajznout! To, ale nebude jenom tak. Svižnej a hodně akční díl (bez Semira) kde však, ale dostává atleticky dobře disponovanej tvrďák Burkhard šanci se předvést. Marná sláva spolupráce moc nefungovala, ale tahle sólovka se povedla. Nejlepší díl 12 řady.85%(16.2.2015)