Vymahač (S12E07) (epizoda)

Inkaso

Akční / Krimi / Drama

Německo, 2008, 50 min

80%(4.5.2018)

Vymahač kterej se z ničím nesere to tentokrát trochu přepískne a nešťastnou náhodou oddělá dlužníka. Naštěstí jsou na blízku Semir a Chris aby zasáhli. Jejich souhra bohužel nadále evidentně neklape. Je až moc vidět, že Burkhard chce bejt tou první hvězdou. Jinak nic mimořádnýho nějaká ta akce, honička. Průměr.55%(19.2.2015)

|95%| (VYMAHAČ – 6.epizoda 12.série) Máme tu zajímavý případ. Postava vymahače byla zajímavá. I to zahrál vhodný herec. Začátek má hodně dobrou akci, která je výborně natočena a je jí dost. Nějaké ty honičky se uprostřed také objeví. Finále je zajímavé. Chris nahání vymahače a oba se hezky proti sobě auty rozjedou, to bylo správně drsný a chlapácký. Mezitím Semir dostává instrukce od záchranky a zachranuje ženu před smrtí. Téměř nic mi nechybělo, možná trochu ještě využít potenciál padoucha – vymahače. To je ale jen malý detail. Hudbu skládal Kay Skerra. Opět se mi líbila. Na začátku si dal s hudebním doprovodem záležet.(2.2.2015)