Infarkt (S12E03) (epizoda)

• Německo

Infarkt

Akční / Krimi / Drama

Německo, 2007, 50 min

|96%| (INFARKT – 2.epizoda 12.série) Zajímavá epizoda se zajímavým případem. Zaujala mě i teorie o takzvaném „subkutálním čipu“, díky němuž dostávají lidé s jejím kontaktem srdeční zástavu či infarkt. Úvodní dění na dálnici bylo opět skvělé, bylo to akční a i celkově je tahle epizoda nabitá akcí a je dokonce i výborně natočena, takže technickou stránku si můžu vynachválit. Takže krom úvodu tu máme i pár přestřelek, uprostřed si Chris zruší motor u auta, se kterým nabourá. Ke konci opět pronásledování na dálnici, kdy máme vtipnou scénku, když Hartmut přejede zločince a prohlásí: Ajajaj, pardon. Menším nedostatkem, ikdyž mi to moc nevadilo, byla absence Semira. Ne, že by tu vůbec nebyl. Byl tu jen na začátku a sem tam se objevil u sebe doma, kde o něj pečovala Andrea páč byl nachlazený. No, bylo vtipné jak Semir nadělal s obyčejnou chřipkou, když zvládne veškeré akční scény a vše přežije. Hudbu skládal Kay Skerra. Povedla se mu. Přidal hudební motiv, který se několikrát opakoval.(2.2.2015)

75%(1.5.2018)