Schröder za svých akcí zcela náhodou vyfotografuje dva zločince s call-girl, kterou právě zavraždili. Muži ho pronásledují a chtějí mu vzít film, ale Schröder film ukryje. Semir s Janem a Schrödrem pátrají po pachatelích. Nalezené drogy a pistole je zavedou až do soudního skladu doličných předmětů, jehož šéf, vrchní komisař Handtke, se chystá provést největší loupež ve svém životě. (TV Nova)

Colonist

Opět nevýrazný a šablonovitý díl s obligátním zkorumpovaným policajtem. A koho napadlo po téměř dvou sériích vytáhnout ze zapomnění Schrödera? Já tu postavu opravdu nenávidím, nepřijde mi vtipný. Ale oceňuji dialogy vzpomínající na Toma a na díl "Štvanice" (kontinuita není v Kobře zrovna obvyklá, takže když se objeví, je to příjemné). "Soukromé očko" je jako všechny obdobné díly zapomenutelný a zaměnitelný, jen ta prostřední akční sekvence v basketbalové aréně je docela povedená (akorát to závěrečné zelektrizování je stupidní a s efektem jak z animovaného filmu). Jedna věc mi na tomto dílu přijde úsměvná - proč byla bomba na židli pod Schröderem časovaná? Padouch chtěl zabít i Jana se Semirem, kteří na to místo ale museli teprve dojet. Kdyby se jen o pár vteřin zpozdili (například kvůli provozu), vyletěl by do luftu jen Schröder. Tak co to bylo za debilní plán? :-) No proč to řeším, vždyť je to 7. série Kobry 11... P. S. V několikavteřinovém cameu se tu v rolích bezdomovců mihnou známý německý herec Sven Martinek (hlavní hrdina v seriálu Klaun, v Kobře se naposledy objevil v této sérii v dílu "Countdown") a otec seriálu Hermann Joha. Zajímavé cameo. Já je v tom dílu celou dobu hledal, kdybych nevěděl, že se tam mají objevit, tak je nejspíš ani nepoznám. ()

johnsnow

Otravák šerbeľ točí kurvenie pánka a nafotí hajzlátov ktorý pracujú pre skorumpovaného cajta, jééé to tu ešte nebolo. Musím priznať, že až teraz si uvedomujem, že colonist má fakt pravdu v tom, že odteraz skoro stále policajt korumpák alebo mafián. Ale stále je to pre mňa moja dobrá kobra a krom debila šerbľa v pohode diel s fajn pasážou na štadióne. ()