Kobra 11 - Série 4 (1999) (série)

Chata u jezera (S04E10)

(epizoda)

Semir a Andrea chtějí strávit romantický večer v chatě u jezera. Netuší, jaké nebezpečí je na blízku. Skupina zločinců, jež přepadla transport s penězi, si našla úkryt v sousední chatce na druhém břehu jezera. Když se zločinci dozvědí, že jejich soused je policista, začnou plánovat vraždu. (TV Nova)

Colonist

Klasický díl a jeden z vrcholů 4. série. Příběh není moc originální, ale tato nejjednodušší témata sedí staré Kobře nejlépe. Je to hodně napínavé a šéf bandy zločinců v podání Rolfa Kaniese, který si zahrál už ve 2. sérii v epizodě "Stop volej", kde byl jeho potenciál žalostně nevyužitý, je charismatický a výborný. ()

Sa.sa

Další díl plný přestřelek, akcí i napětí... Chudáci Semir a Andrea chtějí strávit romantiku u jezera... Nebýt toho, že Semir chce vědět jak dopadl fotbal tak by to asi vyšlo... Tak se to pěkně zvrtne a je z toho drama jak vyšité... Jinak ten konec stál za to ()

soukyd33

Tohle se povedlo. 1. Simir a Andrea jsou spolu úplně sami, a jeho zajímá fotbal a TV. 😁 2. Lupiči se nastěhují naproti nim. 😁 3. Andrea je kočka, ale nikdo si toho nevšimne. 😁 No to je díl... TOP! ()