Banda rockerů a konkurenční gang mladistvých si již delší dobu lezou do revíru. Nyní zašla situace tak daleko, že hrozí vypuknutí malé pouliční války. Ve chvíli, kdy rocker Atze ubodá nejlepšího přítele pouličního výrostka Jörga, se zdá, že otevřenému konfliktu již nikdo nezabrání. Gang mladistvých se bude mstít, ať to stojí, co to stojí. (TV Nova)

Colonist

Ne, ne, ne. Pro mě nejhorší díl 2. série a jeden z nejslabších dílů staré Kobry. Nic tu nefunguje. Semir a André tentokrát nemají žádnou vzájemnou chemii (jsou tu skoro nulové interakce mezi nimi), děj není nijak zajímavý ani napínavý, akce nemá koule (bitka mezi omladinou a motorkáři je vyloženě trapná a s mizernou choreografií), epizodní postavy jsou otravné (linie sestry a jejího problematického brášky je mi úplně ukradená, byť tuším, že jsem to asi měl jako divák prožívat), nejsou tu žádné hlášky, hudba Reinharda Scheureggera se tu prakticky nevyskytuje (je nahrazena úděsnými devadesátkovými songy)....není tu prostě nic. Nic, co by tento díl zachránilo. "Stop volej" taky nemám rád, ale tam je alespoň slušné finále. Tady není ani prd. Samostatnou kapitolou je pak budoucí komisař z týmu 2 Hendrik Duryn, který příšerně přehrává a debilně se pitvoří. Není to ale zábavné přehrávání, jaké jsme mohli vidět u vůdce sekty v předcházející epizodě, tohle je jen trapné. Jednu hvězdičku dávám za narážku týkající se skříňky Engelhardtové, která odkazuje na legendární díl "Uhoď", a za konec v sovětských kasárnách, tam je náznak něčeho, co se dá nazývat napětím. Každopádně v budoucnu už budu tento díl přeskakovat, vážně se to nedá. I v dětství bylo jeho sledování utrpením. A to je co říct, jelikož jsem tenkrát Kobru 11 uctíval. ()