Zpěvák techno skupiny „Scooter“ Hans Peter Baxxter se stane obětí únosu. Zločinci požadují výkupné ve výši dvou milionů marek. André je Peterův přítel a společně se Semirem se ujímá případu. Peníze se nepodaří včas předat, ale dva z únosců končí v rukou policie. Drogově závislý šéf bandy je i se svým rukojmím stále na útěku. Zátah policie jej ovšem natolik rozladil, že zpěváka těžce zranil a jeho skrýš pro jistotu celou zaminoval. Hansovi hrozí smrt vykrvácením. (TV Nova)

Ouwen

Back To The Heavyweight Jam patří mezi moje nejoblíbenější alba z 90s a je to jednoznačným vrcholem milénia. Na tomhle jsem vyrůstal; Kobra 11, Scooter, Eiffel 65. Nehorázná kovadlina nostalgie, starej bavorák Semira, zvuk projíždějících aut, Scooter hudba, skvělá akce. HP Baxxter mě překvapil svojí zranitelností a ochotou se nechat postřelit, zašpinit a zranit. Výborně se na něj koukalo. FASTER, HARDER, SCOOTER! ()

• V čase 43:44 ve scéně, kdy Meny vyskakuje z nákladního auta, lze poznat, že z vozu vyskakuje kaskadér, navíc v jiném oblečením. Hned v další scéně, kdy vyskakuje z náklaďáku André (Mark Keller), je vidět, jak z pod sedaček vylézá další muž, aby převzal řízení. (predator918)