Semir Gerkhan má nového parťáka André Fuxe. Jeho specializace: karate a bojové umění jiu-jiutsu. Do týmu dálničních policistů přibyl ještě jeden člen. Tím je sekretářka a organizační génius s perfektní fotografickou pamětí Regina Christman. Okamžitě na sebe upoutává pozornost mužské části policejního sboru a výjimku netvoří ani Semir a André. I když ani jeden z nich nemá příliš času na romantická pozastavení. (TV Nova)

Ouwen

Jak říkají kolegové, závěrečná scéna se sanitkou je vrchol akčních scén, praktické, kaskadérské kousky. Frustrace Fuxe působí dost přirozeně a jeho Jui Jitsu kop z otočky k vykopnutí dveří je též pro mě ikonickou scénou. Scéna s balkonem mě dohnala na okraj mé židle. Fantastickej díl s hodně vystresovaným tempem! ()

Colonist

Co je to tady za obecný obsah? Pokud někdo neví, jedná se o díl o nelegálních adopcích novorozenců. Závěrečná honička se sanitkou je jedním z ikonických momentů celého seriálu, ale jinak jde o průměrný díl. Tím neříkám, že je špatný. Jde prostě o takový standard 2. série, která dokáže nabídnout i lepší epizody. ()

• V čase 37:44 ve scéně, kdy André (Mark Keller) slézá z balkonu, můžeme zahlédnout, jak mu někdo ze štábu podává pomocnou ruku. (predator918)