Reklama

Reklama

Kobra 11 - Série 22 (2017) (série)


Poplach na nudistické pláži (S22E01)

(epizoda)
  • Německo FKK-Alarm für Semir (více)

Obsahy(1)

Jsou prázdniny a Semir s celou rodinou odjíždí na Rujánu, kde se na surfu prohání Paul. Během cesty pronásleduje Semir bezohledného řidiče, který mu svým SUV urazil schůdky od karavanu. To ale ještě netuší, že se s tímto řidičem setká znovu za ještě dramatičtějších okolností. Je to totiž Paulův starý kamarád Wolfgang, hledač pokladů z potopených lodí. Díky němu se Semir a Paul zapletou do dobrodružství, kdy jim opět půjde o život. (TV Nova)

(více)

Recenze (7)

soukyd33 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Vysoký díl, hodně vysoký. Humor, dobrý příběh, herecké výkony, hudba. A hlavně všude nazí lidé. Ať žije nuda pláž. Poznámka: V tomto díle je Andrea zcela nahá, ale protože to kameraman zkazil, neuvidíte vlastně nic. Dana se zde chce odvázat, ale moc jí to nevyšlo. A Jenny zde neuvidíme vůbec. Hvězdiček 5 ()

Sa.sa 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Chudák Semir jede s Andrejou na dovolenou do bývalé NDR na Rujánu.... "proč si utopil toho Smarta...?" :))) (ten let vzduchem teda stál za to) teda Semir si tu dovolenou moc neužije... Ať žije nudistický klub z Drážďan :P "tady zůstaneš a opiješ se jako každej..." Teda to byl teda pohled na Semira jak se probudil na pláži po nočním tahu :))) "předjíždí nás pára, tak to teda ne...!" No teda tak Semir už léta i trabantem... "Já žiju...! Dejte mi pokoj, na tohle už jsem starej..!" Rozhodně jedna z nejlepších epizod... ;) ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama