Reklama

Reklama

Kobra 11 - Série 25 (2019) (série)


Dědictví (2) (S25E10)

(epizoda)
  • Německo Vermächtnis (2) (více)

Obsahy(1)

Lars postřelil Kim a prchá, zmocní se automobilu a jeho řidičku opět vezme jako rukojmí. Paul a Semir ho pronásledují. Případ je zdánlivě u konce, ale opravdu jen zdánlivě. Paulovi a Semirovi se začnou dít podivné věci. Semira v šest ráno vytáhne z postele úředník ze stavebního úřadu a nařídí mu, aby okamžitě opustil svůj dům. Budova je na nestabilním podloží a musí se zbourat.  Jeho dcery jsou ve škole obviněny z krádeže, najdou se u nich spousty mobilů a tabletů, které údajně odcizily spolužákům. V dílně Paulova otce vypukne požár a otec málem uhoří. Paul a Semir dojdou k názoru, že je někdo chce zničit. Tajně vniknou v hotelu do místnosti s bezpečnostními kamerami a zjistí, že se tam děje spousta nekalých věcí – od vydírání až po vraždy. Dostanou se tak k vražednému komandu, se kterým se utkají... (TV Nova)

(více)

Recenze (5)

fabecc1222 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Hned na úvod diváka, pamětníka, potěší krátká variace na "smutnou znělku", které se aspoň na pár vteřin objeví. Krugerové osud se tedy definitivně naplnil, a spolu s ní i spousty dalších kriminalistů, jejichž odchod zatím nebyl z nějakého důvodu vysvětlen... Tak třeba za 20 let :) :). Aspoň Paul se dočkal důstojného odchodu, a kdo ví, třeba se s ním také ještě někdy potkáme. ()

subic 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

!S24E10! ... a máme to tu, derniéra hned pro 2, bývalá šéfka dálniční policie Kim Krügerová je smrtelně postřelena hned v úvodu a na kříži má datum úmrtí 14.8.2019, jeden den před mými narozeninami. A pak je tu parťák Paul, který s dementním otcem odjíždí na Nový Zéland. Ale ještě před tím se začnou dít zvláštní věci, nejdřív shoří dílna, kde Paulův otec léta opravoval auta a pak je tu taky rozhodnutí stavebního úřadu o tom, že dům Semira je neobyvatelný z důvodu nestability podloží. To jsou mi věci... nakonec je tu docela velká personální čistka, na konci série minus 4ks vč. fešné Jenny. Vypadá to, že ze staré party zbyl jen Semir, jeho dcera Dana a někde v laboratoři Hartmut. ()

Reklama

Sa.sa 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Na začátku je Kim postřelena šíleným synem ředitele a umírá :(( nakonec se zřítil v lomu... Ředitel se rozhodne zničit životy všech jako odplatu za jeho smrt...: Paulovi otci vyhoří dílna... Semir se musí vystěhovat z jeho domu... Semirovi děti jsou obviněni z krádeže... Hurá nakonec je ředitel, advokátka i zabiják mrtví... Paul odchází od policie a odjíždí na Nový Zéland... Tedy ten konec byl hustej Semir je vězněn někde v Istanbulu a nevypadá to dobře... ()

Fantomas182 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Po smrti mých nejoblíbenějších postav seriálu: Andrého Fuxe ve 3. sérii (tu sračku v 18 sérii nepočítám), a Dietra Bonratha, odešla i má třetí nejoblíbenější postava, a to šéfová Kim Krüger...teď už opravdu není vůbec žádný důvod, proč tento seriál, jehož nové díly dosáhnou sotva na 2 hvězdy sledovat. ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama