Ten nový (S26E01) (epizoda)

• Německo

Der Neue

Nový kolega

Akční / Krimi / Drama

Německo, 2020, 45 min

https://youtu.be/hVdY6_YppeA /95%(27.8.2020)

Ze začátku poměrně nezáživné, postupně se ukazovali nové postavy, které nahradili odcházivší Jenny či Paula, a začínáte si říkat, jestli má ještě smysl tu Kobru sledovat, když už z ní vlastně nic nezbylo.. Jakmile však nastoupí zpátky Semir, příjde do šatny, a začne hrát variace na původní znělku, tak víte, že jste zpátky ve svém dětství, a sledování může pokračovat. Samotný případ tu tak není moc důležitý, a divák se i přistihne, že ho ani moc nesleduje, a spíše se zaměřuje na nové charaktery. Bál jsem se, jak to bude vypadat s Vicky, první parťačkou, ale v prvním díle to fungovalo dobře, tak snad to tak půjde i dále.(1.12.2020)

!S25E01! Název v překladu: Ten nový. Všechno je nové nové nové, na policii zbourali stěny a udělali openoffice, všechny stěny jsou došeda a všude jsou samé monitory. Jsou tu samé nové tváře, než se tu objeví Semirova dcera Dana a potom i Semir. Nová Semirova parťačka má tak trochu zvláštní minulost, jako policistka v Dortmundu měla tak trochu rasistické sklony. Díl je jinak celkem takový ospalejší, je to prostě víceméně seznamovačka. 5/10(12.10.2020)