Reklama

Reklama

Lovci pokladů: Na hraně historie

(seriál)
  • USA National Treasure: Edge of History (více)
Trailer

VOD (1)

Epizody(10)

Život Jess Valenzuelovej sa obráti naruby, keď jej záhadný cudzinec prezradí stopu k starovekému pokladu. Ten môže byť spojený s jej otcom, ktorý zomrel, keď bola ešte malá. Jess má talent na riešenie rébusov, no keď sa s priateľmi vydá sledovať sériu stôp skrytých v amerických artefaktoch a pamiatkach, preverí to jej schopnosti. Čím viac sa však Jess zahĺbi do hľadania pokladu, tým viac sa ocitá v pretekoch s bohatou a nemilosrdnou rivalkou, lovkyňou pokladov. Okrem toho bude musieť spochybniť lojalitu niekoho, kto jej je veľmi blízky. Nájde Jess najväčší stratený poklad histórie a odhalí konečne pravdu o minulosti svojej rodiny? (Disney+)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (9)

flyer.nick 

všechny recenze uživatele

Není to tak špatné jak jsem čekal nebo jak se všude psalo. Vcelku příjemný seriál. Jen občas hodně utažené za vlasy, a paradoxně ne proto, že hledají nějaký poklad, ale to jak ho hledají, jako když se děti moc dívají na špionážní thrillery a pak si na ně hrají. Jen tady jim to překvapivě vychází. Dedukční schopnosti hlavní hrdinky taky občas nedávají smysl a dějou se náhodou než aby na něco opravdu přišla. Ajťačka s obyčejným laptopem umí mávnutím proutku věci, ve kterých jí FBI nesahá ani po kotníky a podobně. Ale když člověk vypne a nepřemýšlí nad tím, jaký to dává nesmysl tak se to hravě může řadit po bok ostatních filmů a seriálů o lovcích pokladů. ()

mzss1 

všechny recenze uživatele

[62%]  Moc se mi do tohoto seriálu nechtělo, ale nakonec jsem to bezmyšlenkovitě zapl a musím říct, že mi těch 10 dílů docela rychle uteklo. Jasně, není to žádná velká pecka, ale čekal jsem to mnohem horší. Hlavní pro mě bylo, že jsem si získal postavy, které mě bavily, včetně hlavní hrdinky. Pravda, že je tam mnoho zvratů, odhalování, kdo z postav zradilo apod což je zezačátku zábavné, ale v druhé půli téhle série už to začne trochu otravovat a nudit, ale ne až tak moc. Je docela vtipné, že mě vůbec nezajímal ten poklad, ale ta nadlehčená zábavná stránka seriálu a postav – to mě bavilo nejvíc. Poslední tři díly jsem už docela odzíval, ale nebylo tam nic, co by mě vyloženě iritovalo. Asi bych to snížil z 10 na 8 epizod, ale co už. Potěší stejný hudební skladatel, který skládal hudbu ve filmech s Nicolasem (myslím tím Lovci pokladů). Víckrát si to už nepustím, ale to jedno vidím bylo celkem odreagující. ()

Reklama

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

poměrně dietní seriálová odnož Lovců pokladů, která docela dobře vypadá a divák u ní trpět nebude, nicméně v jádru není o moc lepší než seriály na přelomu tisíciletí, nebo filmy ve stylu Flynna Carsena.  Obsazení je poměrně sympatické, ovšem celá série má problémy s tempem a celkem zbytečná utíká k nedůležitým vedlejším linkám. Výsledek je tak průměr který sice neurazí, ale že by dokázal vtáhnout jako jeho filmové předobrazy se úplně říct nedá...50% ()

sir-dave 

všechny recenze uživatele

Původní filmy mám hodně rád a na tohle jsem se dost těšil. Absence Cage by ani tak nevadila. Hlavní hrdinka má charisma, mihne se Harvey Keitel nebo Justin Bartha, původní propojení tam je. Ztroskotalo to na laciné zápletce v teen duchu. Od Disneyho jsem nečekal žádnou střílecí kovbojku, ale i originál, byť jedním nádechem spadá do rodinných filmů, udělá víc napětí a dobrodružství. Zeta-Jones by mohla dělat padoucha někde na dětském karnevalu, zlatý Sean Bean nebo Ed Harris. Plus ta mladá partička s tatíkem okolo hlavní postavy Jess dost přehrávala a vypadalo to skoro jak Populární mechanika pro děti. První dva díly jakž takž a ten devátý, jinak se to postupně dalo sledovat jako kulisa a ten poklad byl vedlejší. (hodnocení za 1. sérii) ()

cariada 

všechny recenze uživatele

Celkem pohodový seriál bez zbytečné homo vložky. (Možná tam byla, ale já to ani nepostřehl). Dobrodružné seriály se dnes moc netočí. Původní filmy jsou někde jinde, ale tady to jde svou cestou a to je dobře, že se to nesnaží moc kopírovat. ()

Galerie (119)

Zajímavosti (1)

  • V epizodě se objeví Riley (Justin Bartha) z filmové série, když mluví s Jess (Lisette Olivera), Tashou (Zuri Reed) a Liamem (Jake A. Walker). RIley se zmíní, že na novém případu s Benem pracují již 15 let, ale že nemůže prozradit víc, než fakt, že je zde 47 důvodů, proč by to mělo někoho zajímat. Tím odkazuje na stranu 47 z tajné knihy prezidentů z druhého filmu. (Riconbak)

Reklama

Reklama