Byl jednou jeden zločin

• slovenský

Bol raz jeden zločin

Komedie / Krimi

USA, 1992, 94 min

Tak napinave to urcite nebolo, jak spomina uzivatel MMR, ale ako v ramci oddychovej komedie, kde o nic nejde, len on + ona v akomsi meste najdu strateneho hajzloveho pavuka, teda pardon, psa a zachrania ho, no a este sa riesi ista suma penazi. na nenarocny,sedivy filmarsky priemer dobry namet . 55 %(26.8.2017)

I když je ta komedie založená na situační komice, která nemusí vždy fungovat, za mě se to tady povedlo a já jsem se bavil s každou změnou scény, protože postavy se dostávaly do tak podivných a nečekaných situací, že jsem se prostě smát musel. Navíc film nefunguje jen jako komedie, ale i jako detektivní film.(21.12.2016)

Koukalo se na to příjemně, detektivní zápletka zajímavá, byť nepravděpodobná, na dvojici stařečků bych takový zločin nikdy netipoval. A po letech se na obrazovce konečně objevila moje milovaná Ornella Muttiová... Vtipy byly slaboučké, spíše amerického naturelu a obdobně se tu střetávaly nevýrazné herecké osobnosti, jakými jsou J. Candy a zvláště J. Belushi, jehož vyskakování v kasinu bylo příšerně a rádoby vtipně přehrávané, s mnohem kvalitnějšími herci italskými. Tři hvězdičky dávám zaslouženě.(4.7.2014)

Odpočinková detektivní komedie na jedno použití. Krom hereckého obsazení a dobře zvládnutému dějovému propletenci celkem průměrná záležitost. Je to ten typ, u kterého přemýšlíte, jestli jste nenechali zapnutou žehličku, nebo jestli je příští týden ve slevě toaletní papír. Ideální jako křoví k nějaké činnosti. Nezaujme ani neurazí. 55%(18.8.2017)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $8,669,847Tržby Celosvetovo $-(9.1.2010)