poster

Závodní horečka

 • anglický

  Speed Zone!

 • anglický

  Cannonball Fever

Komedie / Akční

USA, 1989, 91 min

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Talián. Jeď za ním! Jeď! Jeď! Tak sejmi ho! Sejmi ho! Určitě je to mafián." Vždycky jsem chtěl své Ferrari vyvenčit při Cannonballu, ale jelikož jsem nikdy žádné neměl, tak k tomu patrně nedojde. Stejně nevím, jak se tam řadí dvojka. Nicméně jsem na závod teoreticky připraven a na to, že Závodní horečka je kravina, jsem byl připraven taky. V očekávání toho nejhoršího jsem byl nakonec příjemně překvapen, protože Lambo to na začátku skvěle rozskákalo, letadlo na dálnici mělo své kouzlo, alergie na neamerická auta byla báječná, filmový kvíz při závodu v couvání s poldy měl taky něco do sebe a fórek s Carlem Lewisem celou tu neškodnou zábavu dorazil.(30.3.2017)

 • blackrain
  ***

  Na tom červeném Lambu jsem mohla oči nechat. Ta úvodní žabka byla perfektní. Takhle se mají házet žabky na rybníku. Sázela jsem na BMW a pak na ty dvě holky v tom černém kabrioletu. Ty měly zajímavé elektronické hračičky, které by se určitě hodily i dnes. Policajti tady byli tradičně za partu pitomců. Mě se to docela líbilo. Asi občas potřebuju něco, u čeho můžu klidně vypnout a nenutit mozek do přemýšlení.(16.4.2010)

 • Terva
  *

  Úvodní honička je podpořena krásnou hudbou. V sedmé minutě sleduje Charlie (John Candy) televizi. V ní dávají Tajný závod 1 z roku 1981. CITÁT - Ty sázíš na auťáky ? Ty se nikdy nepoučíš........ Jak říkal vrchní inspektor - Cannonball je minulost......... Auta, hezká auta zůstaly, ale jinak se vše ostatní ztrácí v nedohlednu. Možná snad ještě vyzvednu dobrou hudbu, ale to je opravdu vše. Skoro žádný vtip, ani akce a příšerné dialogy. Málem jsem nedojel do cíle a chtěl to vypnout, ale jen tak tak. Co budu kecat já to vydržel do 45 minuty a pak jsem to stejně vypnul. CITÁT - Zpomal, zpomal, zpomáááál !!!.......(8.5.2012)

 • dobytek
  ***

  Od komedie, kde hraje John Candy a Eugene Levy, jsem čekal teda větší zábavu. Tohle téma je už tak ohraný, že vás asi nic nepřekvapí. Ale úplně špatný to nebylo. Občas jsem se i něčemu zasmál. A taky jsou ve filmu docela zajímavý auta jako třeba Lamborghini Countach nebo Jaguar XJ-S. 50%(30.1.2009)

 • mi-ib
  ***

  Celkem dobrá komedie. Je zde pár povedených gegů. Co se týče děje a hlášek, tak je to celkem slabé, ale jak se v hlavní roli objeví samotná auta, tak to stojí za to. V tomto filmu jezdí auta, která v době, kdy jsem se já narodil, platila za supersporty a je nádhera je vidět v akci! Asi nejvýraznější a pro mě nejhezčí roli zde hraje stroj s názvem Lamborghini Countach.(17.6.2007)

 • - Snímek, na který se dívá Charles Cronan (John Candy) ve své kanceláři, je začátek prvního filmu této série Tajný závod (1981). (mi-ib)

 • - Snímka mala byť pôvodne priamym pokračovaním série Cannon Ball, ale Burt Reynolds odmietol hlavnú úlohu z dôvodu, že chcel zmeniť svoj imidž a hrávať vo vážnejších filmoch. (m.a.t.o.)

 • - Vůz hlavního hrdiny, kterým při honičce přeskakuje policejní vůz, je italský superspot Lamborghini Countach, vyráběný v letech 1974-1990. (JARDAHONDA)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace