Série(2) / Epizody(8)

Fosca Innocentiová je policajná vyšetrovateľka v meste Arezzo, malebnom historickom talianskom meste v toskánskej oblasti. Fosca pracuje na policajnej stanici, zloženej takmer výlučne zo žien. Dámy sú expertkami na vyšetrovanie, analýzu a riešenie záhad. Fosca je pozorná a odhodlaná žena, miluje jazdu na koni a žije na statku, ktorý zdedila po otcovi. Foscinou tajnou zbraňou pri vyšetrovaní zločinov je jej mimoriadne vyvinutý „čuch“. Často jej pomôže odhaliť záhady, ktoré sú bežnému oku či nosu neodhaliteľné. Jej jedinou slabosťou je Cosimo, jej dlhoročný najlepší priateľ, do ktorého je Fosca tajne zamilovaná. Ten ju nevedomky dotlačí k definitívnemu rozhodnutiu v jej osobnom živote... (RTVS)

kolemjdouc

není to ,za mě,žádná přední příčka hitparády.Ale proto,že prožiji klidný kousek večera u televize, tak to oceňuji výše.Nevřeští  doprovodná hudba,děj plyne klidně, bez nějakých větších vzruchů.Zkrátka mi to sedne. ()

viper65

Je to oveľa pozerateľnejšie pre stredoeurópského diváka a pôsobí to uveriteľnejšie ako napr. ,,Marwelovky." ()

Arsenal83

Spuchnutá vyšetrovateľka, pod očami aj celkovo, vyšetruje vraždy a to samotné vyšetrovanie nie je zlé, tie prípady sú v poriadku, ale herecké výkony sú pomerne slabé, prostredie je pekné, no vidno, že to je celé také televízne, lacné. Našťastie to bolo kompenzované nenápadným súkromným životom, z ktorého vyplýva, že keď to nevyjde s mužom, na chvíľu to môže vyjsť so ženou, potom zase s mužom, nabudúce možno s kredencom či buldozérom, takže Fosca je otvorená všetkému a tým pádom seriál musel byť vydaný, lebo bez explicitnosti dokáže byť progresívny a iný ako progresívny dnes ani nemôžeš byť. Kupředu levá! ()

Mamlas odpad!

Zvládl jsem díl a půl. Je to na podobné úrovni jako Modrava, tedy strašné. Jen ta spousta ženských, co tam hraje, mi připadne, že skoro každou noc před natáčením propařily noc. Opuchlé, neučesané, ... Nedívatelný amatérský TV seriál spodní úrovně. ⬇️ 3% ()

• Seriál sa natáčal v Arezzo a Ríme (Taliansko) od mája 2021 do augusta 2021 (1. séria) a od apríla 2022 do augusta 2022 (2. séria). (Arsenal83)