Smrtící bumerang

Backfire

Drama / Mysteriózní / Thriller

USA / Kanada, 1988, 88 min

Za osmdesatkovy vizual a za poradnou ff Karen davam hvezdu navic. Film neni ani tak mysteriozni jako spis psychologicke drama/thriller. Holka ma bohateho manzela, kteremu hrabe a pokusi se o sebevrazdu. Ta se nepovede a on ochrnuty smrdi doma. Ona si najde problemoveho milence. Atd... proste standardni pribeh, ktery jste uz urcite nekde videli. Nicmene neni to uplne hloupe, a zkouknout urcite lze.(27.7.2013)

Ty bláááho, já jsem tady snad jediný, komu se to líbilo! To zírám. Tedy nedošlo tady k žádnému posunu v historii světové kinematografie, ale ten příběh moc dobře držel pohromadě, scénář taky nebyl blbý a herecké výkony byly opravdu skoro až výborné. Hlavně Karen Allen jako vychytralá a všeho schopná mrcha - to byl bonbónek. Oproti zde příromným 61% dávám rovných 80.(13.5.2010)

Od rezisera Gilberta Catesa som videl len tento film, okrem toho uz nic. No ale je to vyborny mysteriozny fryler s hodne hororovymi prvkami. Herecky bola vyborna Karen Allen /Mlacolm X, Dobyvatele Ztracene Archy/ a sympatak Keith Carradine /Thieves Like Us, Emperor of the North/, Carradinea mam fakt rad, vyborny herec. No a k nim este aj Jeff fahey /Psycho 3, Travnikar, Machete 2010/. Dialogy na urovni, herci slapu na maximum, za mna teda velka spokojnost . 85 %(10.1.2017)

Mrazivý thriller s pěknými horrorovými prvky(15.10.2007)

Karen Allen a ten její krásný kukuč. Dobrý námět, povedený výběr herců, celkem povedená hudba a dobrá kamera.(3.4.2013)