Reklama

Reklama

Půlnoční Asie: Jíst. Tančit. Snít

(seriál)
  • Singapur Midnight Asia: Eat Dance Dream (více)
Trailer

Epizody(6)

Obsahy(1)

V noci asijská velkoměsta ožívají a hrají všemi barvami. Dokument o jídle, pití, hudbě i pestrém nočním životě. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (4)

TheSpearCZ 

všechny recenze uživatele

Námětem jsem podobnou minisérii dlouho hledal, a právě styl tvorby a samotný podtitul minisérie, kdy se v každém díle podíváme do jiného populárního asijského města (o kterém toho ale jakožto Evropané moc nevíme) mi vyloženě sedí, o něco horší už ale je výplň samotných dílů, kdy nám tu Netflix vtírá svojí LGBT agendu, která by mi ani nevadila, ale když to potom sledujete opravdu díl od dílu, tak Vám to jednoduše začne lézt na nervy. A bohužel po prvním povedeném a nejlepším Tokiu přišel i pád v kvalitě jednotlivých dílů do průměru, vyjma Bombaje, která byla teda absolutně tragická. Ve výsledku jsem si to užil a docela rád bych viděl i druhou sérii, ale každopádně by to chtělo příště méně Netflixu a více kultury daných měst. /65%/ ()

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Výborný nápad. Dokument nabízí tolik různých světů, o kterých jsem nevěděla, kterým nerozumím a ani mě nikdy nenapadlo, že by se takhle mohl někdo bavit. Přestože mám o něco radši světlejší část dne, noční Asii a různorodosti, kterou s sebou nese, jsem propadla okamžitě. ()

Reklama

Reklama