• knotie

Pozerat jedine pod vplyvom.(15.9.2009)

• Bebacek

Tohle je tak neskutečně blbé, že to prostě musíte vidět. Naprosto zapomenutá sračka a já jsem tak ráda, že jsem to objevila právě já! Pro ty, co nesnáší Beatles a Across the Universe se jim nelíbilo, je tohle zaručená sebevražda. Pomalá a bolestivá. Ale já se u toho tak bavila! Bee Gees a Peter Frampton (jako blonďatý pasáček krav) zpívají Beatles! Společně si hrají na vidláckou kapelu, co prorazila do světa a nyní je jejich původní náboženství (láska) konfrontováno s novým (prachy). Všude samá srdíčka, růžové barvičky, je to samý kýč a klišé (i na Sněhurku dojde) a navíc je to neuvěřitelně sentimentální a patetické (fakt jsem čekala, kdy se tam objeví srneček od Douglase Sirka). A tak strašně marné, že mi regulérně lezly oči z důlků, ale současně jsem se mohla smíchy umlátit. Občas to balancuje na hranici ironie, ale ve výsledku se to bere nehorázně vážně. Je to nekompromisní soud, vím, ale když projev těch vlasatejch kloučků je tak přiteplenej... Asi jako když Standa Dolínek napodoboval Gotta. Proto jsou paradoxně menším zlem ty partie, které zpívá někdo jiný, než oni. Třeba Come Together v podání Aerosmith je fajn, stejně dobrý je set Steva Martina jako šíleného Dr. Maxwella, ale Bee Gees s Framptonem jsou skoro všude.. JDĚTE DO TOHO! :)(4.9.2009)

• Kubaso

Mám rád Beatles a nesnáším muzikály. V záchvatu masochismu jsem tedy padesáté výročí vydání Seržanta Pepře oslavil tímhle legendárním bizárem, v němž si například Donald Pleasence v paruce potřásá rukou s Bee Gees a Peterem Framptonem v růžové košili, zatímco na každého zvlášť ukazuje prstem a odříkává "I want you, i want you so badly". Upřímně jsem čekal, že co nevidět vstane a zařve "Nein, nein, nein!", jako když o pár let dříve pomáhal spřádat plány na zneškodnění Terence Hilla a Buda Spencera. Ovšem nestalo se tak a muzika hrála dál. Prakticky nepřetržitě. Kupodivu z toho někteří vyvázli se ctí a osobitě, jmenovitě Alice Cooper zpívající zfanatizovanému davu jakousi pohřební verzi "Because", Aerosmith s "Come Together", během níž Steven Tyler málem uškrtí Framptona (za což má u mě malé bezvýznamné plus), nebo Earth, Wind & Fire, kteří se jako jediní nebáli překopat Beatles úplně od základu. Zato Bee Gees, kteří na soundtracku bohužel logicky převládají, zpívají "Carry That Weight" úplně stejně, jako když vám přejí "Good Morning, Good Morning". Snad jen za "Nowhere Man" jsem je nechtěl zabít, všechno ostatní je tuctový revival s bombastickou produkcí, zalitý smrtelným množstvím cukrové polevy. Vážně by mě zajímalo, co za matroš muselo proudit v krvi skupině na vrcholu svojí slávy, aby kývla na nabídku hrát ve filmu revival alter ega, který si kdysi vytvořila skupina úplně jiná... Nebo koho to napadlo... Nebo proč "She's Leaving Home" zpívají roboti... Nebo proč se Billy Preston vznáší a střílí z rukou lasery...(26.5.2017)

Rozpočet $18miliónovTržby USA $20,378,470Tržby Celosvetovo $-(5.3.2010)

• mandes

rozpočet : $18 million tržby americké : $20,378,470(31.1.2007)

• - Původně měl být Steven Tyler na konci filmu zabit. Představitel s tím však nesouhlasil, a tak se pouze rozplynul. (Jackie21099)

• - Natáčalo sa v Los Angeles a San Franciscu. (Niles)