Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Vincent chtěl být celý život státním úředníkem, aby mohl naplno využívat výhody pohodlného úřednického života. Ke všemu ještě nemůže podle zákoníku práce dostat výpověď, takže má teplé místečko až do důchodu. Jednoho dne se ale jeho život obrátí vzhůru nohama: vláda odhlasovala obrovský plán úspor a Vincentovi se nad hlavou objeví mrak strachu z nezaměstnanosti. Protože ví, že ho vyhodit nemůžou, nenechá se jen tak odbýt. Jeho šéf se však rozhodne ho zlomit a vymyslí plán! Začne ho posílat na ty nejnemožnější pozice a do nejzapadlejších koutů světa. Čeká ho Severní pól, věznice, předměstí plná kriminálníků. To je jen část míst, kde nebude Vincent bojovat jen o své teplé místečko, ale i o holý život. Ale vše zlé je k něčemu dobré a kdo ví, třeba se i zamiluje… (Vertigo International)

(více)

Videa (2)

Trailer 3

Recenze (7)

vinson003 

všechny recenze uživatele

Zaměstnanec měsíce bylo obrovské překvapení, šel jsem na to nedopatřením, ale opravdu to stálo za to. Začátek mě trochu zklamal. Když mu bouchlo auto, myslel jsem, že se bude jednat o klasickou bláznivou komedii, ale zmýlená neplatí. Na plátně se pomalu odhalil "nový Francouz". Francouz, který miluje Francii, který miluje sám sebe, který má ideály, který bojuje také jako lev za svou dívku, který má rád děti a vezme si i ženu, která má tři, který jde tam, kam ho povinnost volá a ničeho se nebojí, který má velmi inteligentní a elegantní vystupování (mysím, že dabing byl supr), který zvládá přátele a má je kdykoli a kdekoli, prostě nový člověk, který je zcela svobodný a má svůj styl. Těším se na pokračování nebo nový film režiséra....jasné čtyři ()

bigmatko 

všechny recenze uživatele

Francúzi nesklamali a opäť priniesli ľahkú sociálnu komédiu a nedá mi to znova prirovnať k trápnym pseudokomédiám z dielne českej alebo slovenskej produkcie. Tie už podľa ukážok prinášajú iba trápne okamihy. Francúzka komédia ma štýl a takmer vždy má aj situačný a sociálny rozmer, ktorý poukáže na určitú problematiku spoločnosti a urobí z nej humorný dej. Objavíte aj prvky fantociho v určitých momentoch. V rámci komédií tento rok určite francúzi vedú. ()

Reklama

BOURQUE 

všechny recenze uživatele

Druhý film, ako režiséra, Jérôma Commandeura verne kopíruje známe základy moderných francúzskych komédií. Paródia na štátnych zamestnancov funguje len čiastočne, podobne ako vyfigurovanie švédskeho životného štýlu. Romantická línia je len doplnkom. Pointy sa dajú ľahko odhaliť a nie vždy dokážu naplniť definované ciele. V danom žánru by sa určite dali nájsť aj lepšie vydarené kúsky. Osobné hodnotenie: 68% (**)  ()

necisty 

všechny recenze uživatele

Vcelku dobrá pointa pohřbena nudným dějem. Francouzi umí vtipnější komedie s krásnějšími ženami. Tady se o vtip snad ani nesnažili a tak zbylo slabé romantické drama. ... GA Cinema ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama