Reklama

Reklama

A do kuchyně!

Trailer 5

Cathy je 40 a letos si snad konečně splní svůj velký sen a otevře vlastní restauraci. Jenže, jak se říká: „Člověk míní, život mění,“ a její sen se ze dne na den zhroutí jako domeček z karet. Nezbude jí než přijmout práci v jídelně domu pro nezletilé migranty. Nic horšího se jí už opravdu nemohlo stát! Kariéra významné kuchařky je tatam, a ještě se musí starat o bandu přistěhovalců! Ale život moc dobře věděl, proč jí takovou zkoušku nachystal. Díky své lásce k vaření si začne získávat srdce svých strávníků a najednou vidí, jak moc se jejich přístup mění a z dětí, které neměly žádnou chuť do života, se stávají nadšení mladí kuchtíci. Cathy najednou pochopí, že ten velký sen s restaurací je nic proti pocitu, že může někomu vnést do života radost. (Bohemia MP)

(více)

Videa (4)

Trailer 5

Recenze (4)

Dzeyna 

všechny recenze uživatele

Popravdě jsem čekala klasickou francouzskou komedii z kuchyně, ale téma imigrantů ve spojení s vařením bylo dost originální a svěží. ()

Johnny.ARN odpad!

všechny recenze uživatele

Trápi vás bolesť žalúdka? Nevoľnosť, alebo ste pojedli niečo po záruke? Pri sledovaní tohto hnoja sa zgrcáte naisto a bude vám lepšie. Super ODPAD! ()

Reklama

piglit 

všechny recenze uživatele

Ti uprchlíci jsou taková zlatíčka! Kdo to pak střílí a znásilňuje, když můžou v pohodě makat v kuchyni? Sluníčkovost až na půdu škodí tomuto nenáročnému filmu, který mohl potěšit a neurazit. Takhle akorát nasere. ()

chamonix 

všechny recenze uživatele

Není to špatné, třebaže už stokrát viděno. I tak se ptám, proč dnes proboha nejde natočit aspoň jeden film bez homosexuálů, nebo imigrantů? Už mám plné zuby toho sebemrskačství, co jsme to my v Evropě za homo- , xeno- a další foby. Už mi leze krkem to poučování, že jenom tahle dvě etnika z nás udělají lepší lidi! ()

Galerie (42)

Reklama

Reklama