poster

Ace Ventura: Zvířecí detektiv

 • USA

  Ace Ventura: Pet Detective

 • Slovensko

  Ace Ventura: Zvierací detektív

Komedie / Krimi

USA, 1994, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Had6
  ****

  Blbý a blbější se mi moc nelíbili tak jsem váhal, zda si mám kazit svůj dobrý názor na Jima Carreyho dál. Všechno je ale jinak. Ace Ventura je super, jde o jiný humor než u Blbých a blbějších, mě to sedlo rozhodně o moc líp a i nadále tak u mě stojí Jim Carrey na čelním stupínku mezi americkou komediální sebrankou.(5.6.2006)

 • tron
  ***

  „Ale veď je to rozbité.“ – „Sklo veľa nevydrží, ale hlavne, že máte radosť, pane.“ „Niekedy je ťažko rozlíšiť, čo je šialenstvo a čo genialita“, bránil by sa raz morský vlk Jack Sparrow, keď plával pod člnom (...). To isté platí (plus aj na poručíka Drebina a inšpektora Clouseaua) i na zvieracieho detektíva Acea „Kakadu“ Venturu v maniakálnom podaní živočíšneho Jima Carreyho, ktorého rola vystrelila k svojho času rekordnému honoráru 20 miliónov za jediný film. ACE VENTURA: ZVIERACÍ DETEKTÍV je bláznivá komédia, plná drsných skečov (návšteva blázinca) a čo je najvtipnejšie – má dej a takmer serióznu kriminálnu zápletku, čo mnohých môže zaskočiť! Dvojka je už "len" komiks. Kino Považan 1994(23.12.2004)

 • Lucasion
  *****

  „- Ventůrooo - Ano, Satane?“ Jim Carrey jako Ace Ventura zvířecí detektiv! Pro Jima mám slabost, a tohle je jeho hvězdná role. Dokonalý komik s dokonalými grimasy a gesty. Ace Ventura je výborná absurdní komedie, která mě vždy dokáže rozesmát bez problému. Nechápu, kde se ty ksichty naučil a už vůbec nechápu, kam na ty hlášky scénárista chodil. Každopádně i po několikátém shlédnutí se pořád směju jak blázen. Carrey v psychiatrické léčebně nebo na večírku se žralokem, to jsou prostě špičkové scény. Tolik chvály, tolik chvály. Ace Ventura mezi komediemi nemá konkurenci. Film plný gegů, výborných pohybů a jednoho neskutečného borce s geniálním účesem. (90 procent)(9.7.2013)

 • Joe321
  *****

  U tohohle se pokaždý zaručeně nasměju. Carreyho ksichty, hlášky a taky hlavně pohyby a hlasovej projev je prostě geniální věc. Star Trek v nádrži, večírek u boháče nebo jeho jízda autem nemá chybu. -"Pleasure to meet you sir and may I congradulate you on all your success... you smell teriffic!"(25.9.2004)

 • Derek
  ****

  ace ventura to je hlavne jim carrey ktorý tu predvádza neuveritelný výkon (aspoň čo sa týka jeho mimiky a pohybov) a je zábava tento film sledovať (na rozdiel od najnovších komédií sa tu zvracia minimálne a keď už na to zvracanie príde je to natočené decentne). ak sa chcete zasmiať a nemať pritom výčitky svedomia, tak je ace to najlepšie pre vás. a nezabudnite si všimnúť death-metalovú legendu cannibal corpse, ktorý hrajú v bare svoju najlepšiu pieseň hammer smashed face.(11.3.2004)

 • - S nápadem rozervat na konci šaty Sean Young a odhalit její podprsenku přišel Jim Carrey. (don corleone)

 • - Postava Mellissy Robinson byla pojmenována podle dcery autora knižní předlohy Jacka Bernsteina. (don corleone)

 • - Jim Carrey měl pro svou roli inspiraci Korelu. Vybral si samé barevné oblečení, aby vypadal jako tropický pták, chodil jako pták, při verbálním projevu dělal ptačí pohyby a rovněž účes uzpůsobil podle ptáků. (popos)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace