poster

Ace Ventura: Zvířecí detektiv

 • USA

  Ace Ventura: Pet Detective

 • Slovensko

  Ace Ventura: Zvierací detektív

Komedie / Krimi

USA, 1994, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • freddy
  ***

  Jim Carrey v další ze svých pitvořících se rolí, ve kterých má divák možnost vidět širokou škálu jeho šklebů a ksichtů. Bohužel to je asi tak jediné, co si z tohoto filmu budu pamatovat, ale kupodivu i to stačí na průměrné hodnocení. Ale samozřejmě svou roli sehrál i děj, který sice není nejzajímavější, ale není ani nejhorší, nicméně je chvílemi docela nudný. Jim Carrey si zkrátka na těchhle svých šklebech postavil komediální kariéru a nemůžu mu mít za zlé, že se na mě šklebí v každém druhém nebo třetím filmu, ve kterém ho vidím účinkovat, ale je fakt, že po určité době se to už omrzí. Co se týče filmu jako celku, tak ten docela ušel, ostatně film se mi ani ve své podstatě nemohl nelíbit, jelikož jsem milovníkem zvířat, takže jsem si užíval všechny scénky se zvířaty a hlavního hrdinu jsem obdivoval, jak dokáže zkoordinovat tolik druhů zvířat, které měl ve svém bytě. Někdo má asi přirozený talent na chov zvířat, jiného to hold stojí značné úsilí naučit zvířátko aspoň nějakým základním návykům. Ale to jsem trochu odbočil, celkově film hodnotím jako průměrně zdařilý, což znamená, že mu uděluji tři hvězdy.(8.2.2013)

 • s.e.p.p
  *****

  Dnes už klasika a dovolil bych si tvdit, že je Ace Ventura jedna z nejzábavnějších komedií všech dob. O tom, že se jedná o Carreyho nejlepší komediální roli potom není pochyb. Pokud máte žánr a Jima rádi, není možné abyste si tuto vynikající parodii na kriminální filmy a seriály neužili. ,,Yes, Satan? Oh, I'm sorry, sir. You sounded like someone else." 10/10(13.8.2010)

 • MeanWhile
  ****

  Ace Ventura je pro mě klasika. Klasika jako film, protože jsem na něj koukal od dětství, tak klasickej proto, že zde se nachází klasickej Jim Carrey s jeho výstřelkama. Příběh filmu se mi líbí, a co říct k těm Carreyovým blbostem, co on dokáže vymyslet všechno a udělat se svym obličejem, no je to hrozný, ale já to zbožňuju. Jsem hold jeden z těch kterejm toto nevadí, a Ace Ventura mi připadá na čtyři hvězdy, to je jasná věc.(9.1.2011)

 • mzss1
  ***

  Dnes už to pro mě taková pecka není. V mládí jsem ten film miloval. Přesto se ale když na tento film narazím docela pobavím. Jim Carrey zde předvádí skvělý herecký výkon, je zde dost vtipných momentů. Zase v některých scénách je Carrey trochu trapný, občas je zde humor přehnaný. Příběhově je to slátanina, hraje se spíše na vtipy. Pro mě už jen tak na 60% = ***(27.10.2012)

 • Rockwood
  ****

  Docela zajímavá trhlá komedie. Trochu teda i ujetá to přiznávám, ale docela jsem se u toho pobavil. Přátelé kolem říkají, že to je hrozný film a podobně, jenomže mě se prostě takový humor líbí. Jako spíš se mi líbí to že mě má co rozesmát a u tohodle se to trochu daří. Ovšem, mohlo byt o být i lepší proto nedávám plný počet(10.2.2008)

 • - Poznámka, která je stole Einhorna má datum 17. ledna, což je datum narození Jima Carreyho. (don corleone)

 • - Na konkurz na hlavní roli se dostavila i Lauren Holly, roli dostala, ale nakonec ji nepřijala. (don corleone)

 • - V reálu skončilo 19. finále Super Bowlu mezi San Francisco a Miami 38:16. (don corleone)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace