Alvin a Chipmunkové - Setkání s vlkodlakem

USA, 2000, 77 min

Kathi Castillo

John Loy

Mark Watters

Na tomhle jsem vyrůstal, jednou jsem to když mi bylo 10 přitáhl domů z půjčovny. Dříve bych dal 5 hvězd dnes již jednom 4*. Příběh Alvina a o tom jak se jeden chlápek Talbott přestěhuje jako soused. No a zjistí se že je vlkodlak. U TAlbotta mi přišla škoda že nebyl takovej jako ve filmu, celej zkleslej, tady už od pohledu vypadá jako hajzl. Písničky jsem nesnášel a nesnáším je ani ted. Děti by se u filmu mohly i bát. Asi nejlepší film s těmahle chlupatýma bestiema.(22.4.2012)

Záverečný snímok zo série animovaných Chipmunkov, ktorý v podstate uzatváral jednu éru, ktorá bola pre mňa dosť nudná, aj keď verím, že deťom sa určite páči. Tí malí veveričí zmrdi boli ale fakt otravní, a pokiaľ si dobre pamätám, tak už tie hrané chipmunk filmy boli ako tak viac pozerateľné. Každopádne tento celovečerný animák bol asi najlepší z onej éry, takže Wolfman celkom dobrá trefa. U mňa stále iba priemer v rámci žánru. 50 %(3.9.2017)

Rozhodně lepší než díl s Frankensteinem, zábavnější, strašidelnější atd. Jen škoda, že to dávali jen jednou na Primě a od té doby to nejde nikde koupit ani stáhnout. Je to prostě vzácný kousek jak mezi Chipmunky, tak mezi dvd. P.S. Po 4 letech jsem to našel (ale dělal jsem i jiné věci) a dám i 5*****, jelikož 99% gagů přežilo dabing, který taky není z nejhorších a upřímně, když se zamyslím nad tím, že je to pro děti, tak musím říct, že ani nám, co už jsme z dětských let vyrostli, se často nedostává tak kvalitních počinů, je to 100x lepší než většina novodobé dětské 3D tvorby, snad ten vlkodlak mohl dostat víc prostoru, nu což, několikrát jsem se upřímně zasmál a to nejsem infantilní ani jinak retardovaný, takže plné hodnocení dávám s čistým svědomím, když se to líbilo mně, děti to musí milovat.(11.9.2011)

Tak tohle pokračování se mi přece jenom líbilo o něco víc než předchozí díl. Ani tady to není sice žádná sláva, ale alespoň jsem se moc nenudil. Dokonce zde lze vycítit i o trochu lepší „strašidelnou“ atmosféru. Proměna ve vlkodlaka byla rovněž povedená, jen byla škoda, že jí nebylo možné vidět víckrát. Tentokrát se všechno netočilo jen kolem Alvina, ale i Theodore dostal více prostoru, stejně jako slušné množství vedlejších postav. Dokonce i dabing se lehce zlepšil.(2.8.2011)

• ARI50

Strašidelné setkání v podobě veverek se mi líbí asi tak moc jako předchozí film.(6.9.2018)