Nastala chyba při přehrávání videa.
 • TheMaker
  ****

  ::::::::::::::::::::::: Průměrná, ale dobrá a zábavná komedie s Jimem Carreym. Čtvrtou hvězdičku musím dát za jednu z mých nejoblíbenějších hereček Mauru Tirney ! Posílám pusu ! :::::::::::::::::::::::::(7.1.2009)

 • DaViD´82
  ***

  Nazávadná rodinná komedie s morálním ponaučením, která stojí a padá s hlavním představitelem. Koukatelné to bezesporu je, ale buďme rádi, že po tomto snímku Jim Carrey konečně přesedlal i na seriózní počiny, ve kterých mu to sedne a "hraje" daleko lépe.(24.1.2007)

 • Viktooorka
  *****

  myslím že je to jedna z nejpovedenějších Carrey komedií... můžu na ni koukat kolikrát chci.. a vím co se bude dít.. ale stejně se řežu... právník, který nemůže na jeden den lhát.. to je peklo na zemi :-D moje nejoblíbenější scéna kde se snaží říct, že to pero je rudé.. jen si na to teď vzpomenu a už mám úsměv od ucha k uchu :)(31.3.2009)

 • Stegr
  ***

  50%(10.11.2007)

 • Matty
  ***

  Jedna z lepších „one man show“ Jima Carreyho, z jejíž premisy by určitě šlo vytěžit vtipnější, méně korektní zábavu. 60% Zajímavé komentáře: Melies, mustafa, lennyd(16.3.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace