Jim Carrey je blázen:) Když jsem se tak na ty jeho skopičiny dívala, přemýšlela jsem nad tím, jaké to musí být, dělat ze sebe naprostého magora před štábem dvaceti lidí:) Hodně jsem se nasmála a při většině jeho eskapád, ač byly mnohdy značně ujeté a šílené, jsem ani neměla pocity trapnosti. Dřív jsem Carreyho neměla vůbec ráda, ale postupem času jsem si na něj začala zvykat a mám ho ráda. Jméno Jim Carrey se stalo pro ostatní obchodní značkou a pro něj nálepkou, stejně jako jeho šílené grimasy. A umět ze sebe dělat takového magora, to chce také jistou kuráž:)(26.12.2012)

Vynikající nápad .. a to nelžu :))(22.5.2008)

Prumerna rodinna komedie a jeden z tech horsich filmu s Jimem Carreym. Pribeh je dost jednoduchej, ale napad, ze pravnik nesmi lhat je celkem dobrej. Herci nijak zvlast nehrajou, ale ani to neni moc potreba, protoze de hlavne o Jima, kterej vetsinou hazi jeden xicht za druhym, takze si jeho fanda fakt uzije. Taky by to chtelo mozna jeste trochu vic foru, par nich tu je hodne dobrejch, par prumernejch a nekolik skutecne vynikajicich ("to pero je modre"). Jenze vetsina forku je az pote co nesmi lhat, takze tu prvni pulhodinku nic moc. Docela me stvalo, jak se ruznejma scenama snazil Shadyac tlacit na city, takze sem soup spoustu dojemnejch scen, ktery ale spis rusi a konec s happy-endem kdy se Carreymu podari aby syn zustal mi nijak nevadil, ale kdyz se nakonec jeste dal dohromady s bejvalou tak to bylo uz trochu moc. Ale musim rict, ze jsem se dobre bavil, Carreyho mam rad a je to pohodove stravenejch 80 minut, takze si 4* zaslouzi.(3.6.2005)

• 666teen

Carrey jako právník, který má díky svojí prolhanosti víc práce než Jacksonův dermatolog. Takže málo času na syna, který tatínkovi nachystá překvápko. Pohádka pro milovníky Jimových gumových grimas, takže nic pro mě.(2.1.2010)

TV/// Obsazení 5/10 Děj 8/10 Hudba 5/10 Efekty 4/10/// +Jim Carrey, příběh, pohodová komedie -ten se hledá těžko/// Film, který neoslní ani hereckým obsazením, ani hudbou či dokonce technickým zpracováním. Přesto se jedná o pěknou, rodinnou komedii, které kraluje Jim Carrey a k tomu mu dopomáhá pěkný námět a scénář, ušitý jemu přímo na míru. I dnes jsem se zasmál a obstojně pobavil a proto hodnotím film zaslouženými 3*/// Celkem 60%///(20.9.2006)

• - Natáčení probíhalo v Kalifornii. (Terva)

• - Steve Martin odmítl hlavní roli, kvůli filmu Labyrint lží. (Karlos80)

• - Jim Carrey při jednom rozhovoru přiznal, že "útok pařátu" nevymyslel on, ale jeho otec, který ho jako malého také takto strašil. (Elisebah)