Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Pravda může člověka osvobodit - ale také ho může dostat do spousty problémů. Génius komiků Jim Carrey tentokrát pobaví jako úspěšný advokát, ale i velký lhář, když je donucen kouzelným narozeninovým přáním svého syna přestat na 24 hodin lhát. Brzy zjišťuje, že jeho nejsilnější zbraň - nabroušený jazyk - se obrátila proti němu. (Magic Box)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (483)

Viktooorka 

všechny recenze uživatele

myslím že je to jedna z nejpovedenějších Carrey komedií... můžu na ni koukat kolikrát chci.. a vím co se bude dít.. ale stejně se řežu... právník, který nemůže na jeden den lhát.. to je peklo na zemi :-D moje nejoblíbenější scéna kde se snaží říct, že to pero je rudé.. jen si na to teď vzpomenu a už mám úsměv od ucha k uchu :) ()

tron 

všechny recenze uživatele

„Siedmych!“ – „Na počte nezáleží.“ Komédia postavená na jedinom, hoci dobrom, nápade. Čo by sa stalo, keby slizký advokát naučený ustavične klamať... musel 24 hodín hovoriť pravdu? To je poloha, ktorá Jimovi Carreymu celkom sedí: je ako-tak (hoci miestami z posledných síl) civilná, no pritom mu umožňuje podať svoj tradičný „maniakálny výkon“ (zvuky, pazvuky, ksichtenie, gúľanie očami, vyplazovanie jazyka atď., miestami toho bolo príliš, ale zas chápem, že v polovici 90. rokov presne toto od Jima všetci chceli vidieť a on im to dával). No hoci je KLAMÁR, KLAMÁR našťastie trvá iba hodinu a 23 minút (aj s titulkami), nezaujal ma a idem s hodnotením na prísnych 40%. Carreyho mám rád alebo v totálne bláznivých rolách (BLBÝ A BLBŠÍ, ACE VENTURA 1 – 2) alebo v dramatických (TRUMAN SHOW, MUŽ NA MESIACI). Nie v takomto maglajze, ktorý chce byť dojemný a citlivý a zároveň chce uspokojiť jeho "typických" fanúšikov. ()

Reklama

Dever 

všechny recenze uživatele

Soundtrack John Debney: 1. My Dad's A Liar [2:40] ,2. To Court [1:03] ,3. The Pen Is Blue [3:02] ,4. I'm A Bad Father [1:46] ,5. Pulled Over [1:16] ,6. The Unwish [1:41] ,7. Bathroom Folly [1:47] ,8. I Love My Son [2:36] ,9. Airport Chase [1:45] ,10. It's Fletcher [1:29] ,11. Together [2:25] ,12. The Claw Returns [1:39] ,13. End Credits [3:36] ,14. Outtake Montage [2:35], ()

Gemini 

všechny recenze uživatele

Carrey jako právník s neskutečným postižením, z toho pramenící kvanta trapasů (to s novou slečnou ve výtahu není moje nejoblíbenější scéna, věřte nebo ne:)). Dejdarův dabing taky v pohodě, jediné co mi vadilo (ale o to víc) byl Cary Elwes, kterého bych spálil a zahrabal (ne za výkon, ale za to koho hrál). Škoda, že v češtině ten vtip tak nevyzní...Liar - Lawyer, vždyť je to jedno:)))) ()

Renton 

všechny recenze uživatele

Scénář: Paul Guay, Stephen Mazur .. Už jen tuctová komedie s Jim Carrey, který na prostoru soudní síně předvádí své obvyklé skopičiny a všemožné ksichty. Vcelku slabé a trapně vtipné, za což může především scénář. Jim Carrey natočil několik dobrých komedii, ale tahle k nim rozhodně nepatří. ()

Galerie (68)

Zajímavosti (27)

  • Závěrečné titulky obsahují vystřižené scény. (SONY_)
  • Lhář, lhář je druhým ze tří snímků, na kterých Jim Carrey spolupracoval s Tomem Shadyacem. (Terva)

Související novinky

im Carrey souhlasí se vším

im Carrey souhlasí se vším

20.07.2007

...a to jak v otázkách vzkříšení své kariéry, tak i v nejnovějším projektu, s nímž spojil své jméno. Filmy, v nichž se má vyskytnout kdysi nejúspěšnější komik planety, přibývají s týdenní frekvencí.…

Reklama

Reklama