Reklama

Reklama

Já jinak

(seriál)
  • Turecko Zeytin Ağacı
Trailer
Drama / Romantický
Turecko, 2022, 7 h 2 min (Minutáž: 46–56 min)

Režie:

Burcu Alptekin

Scénář:

Nuran Evren Sit

Kamera:

Gökhan Tiryaki

Hrají:

Ali Bahadir Bahar, Fırat Tanış, Tuba Büyüküstün, Rıza Kocaoğlu, Seda Bakan, Murat Boz, Serkan Altunorak, Boncuk Yılmaz, Füsun Demirel, Umut Kurt, Berna Erol (více)
(další profese)

VOD (1)

Epizody(8)

Obsahy(1)

Tři kamarádky dorazí do přímořského městečka, kde se napojí na svoje duchovní já. Najednou ale musí řešit dávná traumata, ke kterým kdysi došlo v jejich rodinách. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (2)

Danikaa 

všechny recenze uživatele

Zaujímavý seriál, netradičná téma, výborní herci, pekné skladby. Tuba je moja obľúbená herečka a v tejto sérii bola opäť perfektná. Keďže osudy všetkých zostali otvorené, dúfam že v krátkej budúcnosti uvidíme aj druhú sériu. ()

VeeDee 

všechny recenze uživatele

Pro mě je tenhle seriál jako zjevení. Hurá! Konečně se objevuje téma traumat a jejich léčení i v komerční sféře. Seriál názorně ukazuje, jak můžou osudy našich předků a jejich i naše nevyléčená traumata ovlivňovat naše životy. V seriálu uvidíte praktickou ukázku rodinných konstelací. Najdete v něm hloubku, emoce, lásku i zklamání... Určitě to není seriál pro každého, ale lidi s otevřenou myslí si z něj určitě vezmou to, co zrovna potřebují. ()

Reklama

Galerie (139)

Reklama

Reklama