Série(4) / Epizody(52)

Casper je späť! Tento duch je v niečom naozaj výnimočný. Môže byť váš skutočný priateľ, ak budete chcieť, pretože ak to chcete vy, môžete si byť istí, že s duchom nájdete spoločnú reč. Nebudete tomu veriť, ale práve to chce aj on. Tak rád by bol váš priateľ. Keby však jeho bratia toľko nevyvádzali a zbytočne mu nesťažovali situáciu... (oficiální text distributora)

JohnnyD

Vynikajúci seriál, možno miestami viac pre dospelých. Množstvo sebaparodických prvkov a posadnutosť Aktami X spolu so skvelou animáciou zaručia dobrú zábavu. Humor je síce občas (veľmi) trápny, ale drvivá väčšina je inteligentná. Na druhej strane tu máme originálne príbehy a hlavne trio duchov (+ dobrý dabing). Autori si uťahujú nielen z vtedajšieho fenoménu Akty X, ale aj s mnohých hororov, či z hororovej tématiky. Deti to bude baviť určite, staršie publikum azda tiež. ()

Paity

Taková blbinka pro malé děti. Ale uznávám, že je to asi může hodně bavit. Proč by také ne, namalované to totiž není vůbec špatně. ()

Marina111

Ako malá som mala tohto malého ducha veľmi, ale ozaj veľmi rada. Dnes sa tomu síce čudujem, ale i tak mám zo starého dobrého Caspera radosť ... A schválne , ešte si spomínate na tú nesmrteľnú zvučku ? ... "Ak ma nastrašíš, nastraším ťa tiež, veď strašenie to duchom odvekov patrí, ruky zhnité pod zemou, duch je stále väčší, tak to na tom svete chodieva ..." :) ()