Reklama

Reklama

Série(4) / Epizody(130)

Obsahy(1)

Kreslený seriál o skupině kočkovitých humanoidů, kteří musí uprchnout ze své planety, které hrozí zničení. Přistanou na planetě zvané Třetí Země, kde bojují s nemrtvým Mumm-Rou a jeho armádou různých zvířecích mutantů. (Pumiiix)

Recenze (55)

Plechpetr 

všechny recenze uživatele

Ano, Hromkočky, tak dlouho jsem vzpomínal, až jsem si vzpoměl, jak se jmenujou :) Jeden z těch o hodně lepších seriálů na Nově kolem 6 hodiny ranní. Rád sem na ně koukal, bavili mě! Mrzelo mě tehdy, když už skončili a od té doby nic:) Ale nemám zájem se k nim vracet, nechci si zkazit vzpomínky! Hromkačky, odpočívejte v pokoji. 4* ()

Emzet 

všechny recenze uživatele

Kreslené přesvalené micinky a hlavní záporák Mumm-Ra, který mi jako děcku ve své formě poloshnilé mumie přišel dosti děsivý ...než se "reinkarnoval"... Na jednu stranu fajn akce a příjemná dětská zábava, na tu druhou fakt, že divák starší dvanácti jen stěží udrží vážnou tvář. Ale pamatuju si, jak jsme se spolužákem ze základky spekulovali, jestli by se případné chození s Cheetarou dalo klasifikovat jako zoofilie nebo ne... ()

Reklama

Jello Biafra 

všechny recenze uživatele

Typický osemdesiatkový animovaný seriál o humanoidných kočkách, ktoré v tesných odevoch a la Barbar Conan bojujú proti všemožnej havedi. Z dnešného pohľadu pôsobí tento seriál ako paródia, ale mňa k nemu viaže nostalgické puto, pretože som na tomto seriále frčal takých 11 rokov dozadu, keď ho vysielala TV N@va. ()

Terter 

všechny recenze uživatele

Hromkočky, hoůůůů....... Kdo by si při tomhle pokřiku nevzpomněl na partu kočkoidních hominidů vedoucích svůj věčný boj proti zlému Mumrovi a jeho neschopným henchmenům? Jedna ze seriálových klasik mého dětství. Spousta akce, skvělé technické vymoženosti a v neposlední řadě sympatický tým a valně nesympatický padouch. No uznejte, co chtít víc? ()

Stejšn 

všechny recenze uživatele

Popravdě - tenhle animák je celkem dost přihlouplý a ještě dobitý českým doslovným dabingem,, na druhou stranu má ale snad nejlepší údernou akční znělku vůbec (společně s želvími ninjy). Nesmíte ale moc poslouchat text tý písničky :) Intro ke shlédnutí zde. ()

Galerie (40)

Zajímavosti (5)

  • První série byla dokončena již v roce 1983, přestože byla poprvé odvysílána až o 2 roky později. (Agita)
  • V Česku měl seriál premiéru v roce 1997 a to na kabelové stanici SuperMax. Na přelomu tisíciletí byl pak se stejným dabingem vysílán ještě také na TV Nova - a to o víkendech ráno. (Jack_6428)

Reklama

Reklama