Drobečkové

• USA Tiny Toon Adventures
všechny plakáty
Animovaný / Komedie / Rodinný
USA, (1990–1992), 35 h 56 min (Minutáž: 22 min)

Tvůrci:

Tom Ruegger

Série(3) / Epizody(98)

Zodd

Škola, na kterou by v hloubi duše většina z nás chtěla. Nesplést si s Baby Looney Tunes a podobnými baby pořady, toto je úplně někde jinde. Nebýt existence jménem Elmyra, která je sice protějškem Elmera a inspirována sněžným mužem z klasických LT/MM, ale prakticky slouží jen jako magnet na batolata a protějšek všudypřítomného polodospělého humoru, který to hraje na všechny strany, šlo by o bezchybný seriál. ()

corpsy

Steven Spielberg je producentom tohto animovaného seriálu. A je to cítiť. Spojenie jeho tradičného citu pre fantáziu s divokosťou a grotesknosťou warneráckych animákov ( LOONEY TUNES ) je mimoriadne atraktívne a zábavné. Klasika. ()

Trevor

Ďalší z plejády seriálov, ktoré ma ako dieťa neoslovili vôbec, respektíve som na ne narazil už pristarý. ()

adamulefa

Not bad! Ja osobne mám radšej Animaniacs ale musím oceniť kvalitu tohto seriálu. 4 stars - check it out ! Obľúbená epizóda: (alebo lepšie povedané epizóda čo sa mi vryla najviac do pamäti) je tá ako Plucky Duck išiel na záchod :D " The scripts were rejected, expect the unexpected ! " ()