Odstřelovač

Rånarna

Akční / Krimi / Thriller

Švédsko, 2003, 105 min

• piglit

Teda taková policajtka je hotový zlatíčko. Určitě bych ji chtěl mít v týmu a pokud možno, aby mi kryla záda... Aspoň bych měl jistotu, že se nebudu moc dlouho trápit. Dneska fakt berou k policii každýho blázna. Aspoň podle tohodle filmu.(8.12.2009)

• mysiak

Dobrý síce otrepaný nápad..ale nulová napätosť deja a nízky rozpočet sa ukázal na tomto filme..slabý podpriemer(20.1.2010)

Předvídatelné krimi. Hvězdička navíc za Freda Johanssona..(14.6.2010)

• countzero

Předvídatelné (když je na zdi sekera, nědo ji brzy použije), hlavní hrdinka je většinu času s tím svým vyšetřováním na vlastní pěst na zabití.(3.8.2009)

Severské detektivky zažívají nyní boom. A tak sem náhodou natrefil i na tuhle zprvu vše ok akce i děj se pěkně šmodrchají a já se příjemně baví akce je tak akorát a pak najednou přijde ten zlom. Film vybalí závěrečný zvrat který prakticky zničí zbytek filmu protože právě v tomto okamžiku už je divákovi vše jasné a i ty doposud nezodpovězené otázky už si zodpoví sám a nějaké finále už mu je támhle kdesi. Tohle film a zážitek z něho hodně zabíjí ještě s pěkně odfláklím koncem který sice vysvětluje ale tvůrci si mohli dát se završením více práce protože stopáž je docela velkorysá takže prostor by tu byl. Docela jsme se bavil ale víc jak 3* si film nezaslouží což je škoda protože potencionál tu byl.(9.8.2015)