Komedie / Rodinný / Sportovní

USA, 1996, 94 min

Škoda, že druhá půle je o tolik slabší, než první...(19.10.2002)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $4,422,380Tržby Celosvetovo $-(18.3.2009)

• tomtomtoma

Řekne se rodinný film a hned tam musí být zvířátko, byť napasované v kostýmu. Nedokáži posoudit, zda by se mi film Ed líbil v dětském věku, ale v tom dospělejším neshledávám na tomto filmovém produktu nic pozitivního. Představitel hlavní postavy nikdy nebyl nezapomenutelným hercem, humor je kostrbatější a dětinský, bez známek elegance a nadšení. Zůstává nudný americký sport baseball, šimpanz a křečovitá snaha o široce nespoutanou zábavu. Hlavní postavou slaboduchého příběhu je nováček druholigového baseballového týmu Jack 'Deuce' Cooper (Matt LeBlanc), slibný nadhazovač s trémou. Z dalších postav: trpělivý trenér Chubb (Jack Warden), trenérův asistent Tipton (Bill Cobbs), Jackova atraktivní sousedka Lydia (půvabná Jayne Brook), její malá dcerka Liz (Doren Fein), nenasytný majitelův syn Randall 'Zonk' Cszonka (Curt Kaplan), či opičák a milovník baseballu Ed Sullivan (Jay Caputo a Denise Cheshire). Film si snad nalezne nějaké příznivce, to ovšem nic nezmění na tom, že jde o velmi slabé filmové dílo na jakékoliv úrovni.(23.12.2016)

• Jirgen

Joey, opice a režisér, sakra kdo je chytřejší . Mě by jen zajímalo proč se vůbec takovéhle filmy točí. Hodně zbytečný film a natočit takovouhle hovězinu, která musí zvedat z postýlky i kojence, aby přemýšlel jak hodí flašku do obrazovky, tak si myslím že režisér udělal správně, že ukončil kariéru . A je mi jen líto Matt Leblanca, tak to má za jednu *(28.1.2009)

O tomhle filmu jsem nevěděl prakticky nic jen to že tu hraje sympaťák LeBlanc a je to o opici a..... Je to nějaký 40 nejhorší film na imdb. Takže jsem se připravil na nejhorší, ale nemůžu říct že je to sračka to ne. Pro mě je to průměrný filmík na který se sice dobře kouká, ale druhá půlka(jak zmínil Hardy) je horší. Tedy ne horší ale strašná, fakt mě to pak nebavilo a to to dobře začalo. Možná by se mi to líbilo více kdyby to bylo jen o LeBlancovi a opice by nebyla, ale takhle z toho je strašná fraška. Přitom jsem si občas říkal proč Cobbs Caviezel či Ward do tohohle filmu šli.(29.5.2011)

• - Film se natáčel v Los Angeles. (rafix)