Da xiao huang tian ba

• Hong Kong

Heng sao jiang nan qi ba tian

橫掃江南七霸天

大小黃天霸

Big and Little Wong Tin Bar

The 7 Tyrants of Jiangnan

Seven Little Valiant Fighters

Akční / Dobrodružný / Drama

Hong Kong, 1962, 106 min

To nepopsatelné nadšení když na vás náhodou na You Tube vyskočí tenhle údajně ztracený film xD Bez váhání tedy pouštím, i když kantonsky nerozumím ani slovo a film je v neskutečně otřesné kvalitě (Chana více méně identifikuju protože vím co měl na sobě xD ) Příšerné masky (chlápek s brýlemi z kartonu, "drak" nebo co to bylo), příběh který jsem absolutně nepochopila (za to ale pravděpodobně může taky má chabá znalost kantonštiny) a choreografie taky nestojí za moc. Každopádně kvůli malému Chanovi který metá jeden přemet nebo salto za druhým, začíná trochu kungfovat a samozřejmě taky začíná i s děláním kravin (malých ale stejně xD ), davám 5*... Aneb kde to všechno začalo.(11.10.2016)

Tady ještě nemá tu správnou "image", ale už se rozjíždí. Bude dobrej. Film je považován za ztracený. Na několika dvd z Jackie Chanem se objevují tři dochovalé ukázky z tohoto filmu.(20.6.2009)