Instinkt lovce

Gorgeous

Inštinkt lovca

Akční / Romantický / Komedie

Hong Kong / Tchaj-wan, 1999, 121 min

TV/// Obsazení 8/10 Děj 7/10 Hudba 7/10 Efekty 7/10/// Qi Shu a Jackie Chan, pěkný hudební motiv, tentokrát se mi líbila nadsázka a příjemná byla i romantika -vydařené bojové scény tady nehledejte, někteří soupeří jsou opravdu zvláštní/// Dobré a příjemné. Trošku změna oproti jiným Chanovkám a především je zde poznat azijský rukopis. Je to prostě odlišné oproti americké produkci a to tomuhle filmu přidává. Navíc jsou zde zvláštní záporáci. Jeden je dobrák, druhý hraje fér a ostatní jsou vypatlaní jako žáci zvláštní školy. No ale je s něma sranda. Instinkt lovce se mi líbil, bavil mě a zaujali mě i herci. Tenhle film si rád někdy zopakuji./// Celkem 71%///(31.5.2008)

• Djkoma

Mám rád obaly od vhs. Člověk se na nich dokáže skvěle pobavit texty jako "Nejlepší bojové scény, co jste kdy viděli". Za těch pár korun to vždycky stojí, potvrdit si opak, který je většinou pravdivý. Instinkt lovce však neobsahuje nic kromě trochu romantiky, plácání rukama do prázdna a trapných hlášek sledujících pomocníků jednoho z hrdinů. Aspoň, že v soubojích Jackie nevypadá jako klaun. Ve srovnání s většinou ostatních Jackieho filmů jeho kvalitativní dno.(20.9.2004)

• Falker[4N]

Hvezdicka za krasnou Qi Shu, ktera je zaroven to jedine, co ve filmu za neco stoji. Scenar jakoby ho psala 12-ti leta holka, zrychlene radoby humorne bojove sceny, extremni infantilita a ubohost - to je to, co cini tento film silne podprumernym. Ac mam pochopeni pro filmy, ktere zastupuji zhola zabavnou funkci majic takrka nulovou myslenkovou hloubku, Jackie Chan je na me moc silne kafe. Tohle je vetsi davka primitivismu, nez jakou jsem schopen spolknout.(31.5.2008)

Znudený milionár sa zamiluje do chudobnej dievčiny a popritom je nútený mlátiť sa s jedným krpatým chlapom. Hlavne romantika, žiadna akčná zápletka ani záporák ( ten krpec je až nechutne férový zápasník bez zlých úmyslov ). Keď konečne dôjde na akciu, logicky očakávanú od filmu s Jackie Chanom, tá je na štandardnej Chanovskej úrovni, akurát tie priateľské zápasy akosi nie sú to pravé dubové. Ako sa hovorí, "keď nejde o život, nejde o nič" a to platí aj v tomto prípade. Jeden bod si zaslúži aj scéna s fingovaným prepadom kde Jackieho napadne banda homosexuálov vyzbrojená nožmi na maslo. Ale inak je tento film odsúdený aby ho zahrabaný kdesi vzadu nenápadne zožrali myši.(2.11.2011)

Průměrná komedie s prvky mo lei tau, kterou kazí hlavně dosti ubíjející scénář. Ten byl očividně hrozný už od začátku ale ve chvíli, kdy se Jackie Chan rozhodl že bude hrát hlavní roli, do něj ještě byly dost násilně implentovány bojové scény, které se tam ale opravdu nehodí. Naštestí jsou natočené celkem zábavně takže se dají přežít. Příšernější než scénář je ale zoufale se nehodící hudba a kýčovité scény s delfíny. Hodně vtipů je celkem podařených, takže film i přes dvouhodinovou stopáž nezačne nudit. Úplně nejlepší je minutové cameo Stephena Chowa jako policajta se psem. (Tahle skvělá scéna je ale ze zubožené verze s českým dabingem co u nás vyšla nepochopitelně vystřižená! HAHAHA!! ZABÍT!!! ještě že existuje i mezinárodní distributor zvaný internet)(23.11.2011)

• - SUV kabriolet, který řídí C.N. Chan (Jackie Chan), je prototyp Mitsubishi Field Guard, postavený pro Tokyo Motor Show 1993. Červené mikroauto je pak prototyp Mitusbishi Maus z Tokyo Motor Show 1995. (Raztubyl)

• - Akční režii na filmu dělali Jackie Chan & Jackie Chan Stunt Team. (Rominator)

• - Jackie Chan měl být původně jen producentem filmu, protože však dlouho toužil zahrát si i v jiném než akčním filmu, byl přepsán scénář a Chan obsazen do hlavní role. (Raztubyl)