Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Terva
  *

  CITÁT - Povolávám tě zpět do Ameriky, vyhrát závod kanonýrů........... Kapitán Chaos a jeho pobočník opět v akci. Někdy si však říkám, že opakovaný vtip ož není vtipem. Film nesahá svému předchůdci ani po kolena. Někdy jsem se zasmál, někdy jsou skeče spíš trapné a chvilkama i nudné. Není důležité to vidět a mnohdy ani slyšet. CITÁT - Bůh je můj druhý pilot........ Ve filmu zazní song Cannonball od R. Stevense nebo Stop in The Name of Love od The Supremes. http://www.youtube.com/watch?v=GJzcGO0qUfw Na filmu jsou nejlepší nepovedené záběry v závěrečných titulcích. CITÁT - Neřekl někdo stop ?..........(14.9.2011)

 • baruss

  Raspberry Award (Maliny) : 1985 : NOMINÁCIE (8) : Najhorší film, Najhorší herec - Burt Reynolds (spolunominácia za viacero filmov), Najhoršia herečka - Shirley MacLaine, Najhorší herec VR - Sammy Davis Jr., Najhoršia herečka VR - Susan Anton, Najhoršia herečka VR - Marilu Henner, Najhoršia réžia - Hal Needham, Najhorší scenár - Harvey Miller, Hal Needham, Albert S. Ruddy.(28.2.2008)

 • Deimos
  ***

  TV/// Obsazení 6/10 Děj 5/10 Hudba 5/10 Efekty 5/10/// +Telly Savalas, Jackie Chan a jeho auto, několik zábavných vtípků a situací -přehnaně praštěné postavy, na to jak je to krátké to občas nudí/// Ze začátku jsem si hodně těžko zvykal. Přišlo mě to docela nezáživné a občas trapné, ale musím přiznat, že zhruba od poloviny jsem se občas i bavil a párkrát se i zasmál. Některé vychytávky závodníků byly povedené. Snaha mafiánů byla směšně zábavná. No celé to bylo takové hodně střeštěné a na hranici 2,3 kvězdiček. Nakonec dám tu třetí, protože zábava převládla nad nudou./// Celkem 52%///(20.7.2009)

 • Hopkins
  ***

  Jednička byla o parník lepší o tom není pochyb. Co se týče dvojky tak dobré hlášky se zde najdou , scény které rozesmějí taky film drží nad vodou dobré obsazení některé scény jsou moc přehrávané ale pokud se na film podíváte v neděli odpoledne jen tak na odreagování tak neurazí. Za sebe dávám tři hvězdičky a rozhodně za nějaký čas se na to znovu kouknu.(11.3.2012)

 • Malarkey
  **

  Další z řady filmů, které jsem měl vcelku rád když jsem býval malý. Po dalším shlédnutí mi to příjde jako pěkná kravina...i když ty auta jsou pěkný pořád to se musí uznat. Jinak ve filmu hraje opravdu hodně známých herců a mimo to se tam objeví jako arabský šejk starý známý Klinger z M.A.S.H.e...jeho postava mě velmi potěšila. Autoři spadají humorově do trapnosti a vyjímka je když se objeví opravdu slušný vtip. ale zase se o to víc cenní.(9.9.2006)

 • - V prvním díle Seymour (Roger Moore) říká: "Možná si to za rok zopakujeme." Druhé pokračování je opravdu natočeno tak, že se odehrává rok po prvním díle. Ironií je, že postava Seymora u toho již není. (mi-ib)

 • - Jill (Susan Anton) a Marcie (Catherine Bach) řídí ve filmu postupně čtyři různé vozy. Všechny čtyři mají pak různé způsoby otevírání dveří. (mi-ib)

 • - Celé jméno skutečného Cannonball závodu znělo „The Cannonball Baker Sea-To-Shining-Sea Memorial Trophy Dash“, známé také jako Cannonball Baker. (mi-ib)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace