Pitomý, ale neskutečně zábavný film, nadupaný svéráznými postavičkami. Spoustu se jich vrací z jedničky - JJ a kapitán Chaos, Jackie Chan, doktor van Hesling, šejk, kočičky s Ferrari, plus přibývají dvě falešné jeptišky, kopa mafiánů a jeden skvělej opičák. Spousta fórků, bouraček, honiček, bitka ala Spencer a Hill, já se bavil skvěle. A kde jinde uvidíte Reynoldse, DeLuise, Martina, Davise jr., Klingera, Kojaka, Shirley MacLaine, Jackieho Chana, Čelistiho a jako vrchol cameo "mafiána" Franka Sinatry?(7.4.2009)

Je fakt, že docela trvalo než samotnej závod začal. To mi asi vadilo nejvíc. Ale pak začlo to, co od takového filmu očekáváte. Ne, že bych se chechtal od začátku do konce, ale vtipností snímek přebyl většinu rádobykomedií posledních let. Je zde taky spousta hereckých překvapení Klinger z M.A.S.H., Kojak z Kojaka, Jackie Chan, atd. Tohle obsazení by dnes znamenalo naprostou bombu a Nova by z toho bez ostychu udělala filmový megahit. Zkrátka film si na nic nehraje. Milovníci umění by tohle určitě nepřežili, ale milovníci sporťáků z 80. let si přijdou na své.(18.1.2012)

• Malarkey

Další z řady filmů, které jsem měl vcelku rád když jsem býval malý. Po dalším shlédnutí mi to příjde jako pěkná kravina...i když ty auta jsou pěkný pořád to se musí uznat. Jinak ve filmu hraje opravdu hodně známých herců a mimo to se tam objeví jako arabský šejk starý známý Klinger z M.A.S.H.e...jeho postava mě velmi potěšila. Autoři spadají humorově do trapnosti a vyjímka je když se objeví opravdu slušný vtip. ale zase se o to víc cenní.(9.9.2006)

• Shit

Jedničku nevim jestli sem viděl, ale tohle bylo o ničem, sice spousta slavnejch herců, ale akorát se ztrapňujou, což by samo o sobě nevadilo, kdyby to bylo vitpný, ale je to prostě přehnaný a tak se člověk ani moc nebaví, snad jedině "Klinger z Mashe" je dobrej, ale to je spíš tim, že k němu se tenhle styl hodí a jako arabák fakt nemá chybu,ale to je tak všechno(1.9.2007)

TV/// Obsazení 6/10 Děj 5/10 Hudba 5/10 Efekty 5/10/// +Telly Savalas, Jackie Chan a jeho auto, několik zábavných vtípků a situací -přehnaně praštěné postavy, na to jak je to krátké to občas nudí/// Ze začátku jsem si hodně těžko zvykal. Přišlo mě to docela nezáživné a občas trapné, ale musím přiznat, že zhruba od poloviny jsem se občas i bavil a párkrát se i zasmál. Některé vychytávky závodníků byly povedené. Snaha mafiánů byla směšně zábavná. No celé to bylo takové hodně střeštěné a na hranici 2,3 kvězdiček. Nakonec dám tu třetí, protože zábava převládla nad nudou./// Celkem 52%///(20.7.2009)

• - Hal Needham v komentáři na DVD vzpomínal, jak Frank Sinatra přišel na natáčení brzo, rychle vše natočil a odešel tak rychle, že se ani nepotkal s dalšími herci. Je možné si všimnout, že postava Franka Sinatri není při scéně v kanceláři nikdy na jednom záběru s ostatními herci. Jednou ano, ale je ke kameře zády a jde o jeho dabléra. (mi-ib)

• - Rogeru Moorovi byla nabídnuta opět role Seymoura. Ten to ovšem považoval za špatný vtip. Během posledního dne natáčení prvního dílu totiž došlo ke zranění jeho kamarádky, kaskadérky Heidi von Beltz. (mi-ib)

• - Jill (Susan Anton) a Marcie (Catherine Bach) řídí ve filmu postupně čtyři různé vozy. Všechny čtyři mají pak různé způsoby otevírání dveří. (mi-ib)