Pitomý, ale neskutečně zábavný film, nadupaný svéráznými postavičkami. Spoustu se jich vrací z jedničky - JJ a kapitán Chaos, Jackie Chan, doktor van Hesling, šejk, kočičky s Ferrari, plus přibývají dvě falešné jeptišky, kopa mafiánů a jeden skvělej opičák. Spousta fórků, bouraček, honiček, bitka ala Spencer a Hill, já se bavil skvěle. A kde jinde uvidíte Reynoldse, DeLuise, Martina, Davise jr., Klingera, Kojaka, Shirley MacLaine, Jackieho Chana, Čelistiho a jako vrchol cameo "mafiána" Franka Sinatry?(7.4.2009)

• baruss

Raspberry Award (Maliny) : 1985 : NOMINÁCIE (8) : Najhorší film, Najhorší herec - Burt Reynolds (spolunominácia za viacero filmov), Najhoršia herečka - Shirley MacLaine, Najhorší herec VR - Sammy Davis Jr., Najhoršia herečka VR - Susan Anton, Najhoršia herečka VR - Marilu Henner, Najhoršia réžia - Hal Needham, Najhorší scenár - Harvey Miller, Hal Needham, Albert S. Ruddy.(28.2.2008)

• Malarkey

Další z řady filmů, které jsem měl vcelku rád když jsem býval malý. Po dalším shlédnutí mi to příjde jako pěkná kravina...i když ty auta jsou pěkný pořád to se musí uznat. Jinak ve filmu hraje opravdu hodně známých herců a mimo to se tam objeví jako arabský šejk starý známý Klinger z M.A.S.H.e...jeho postava mě velmi potěšila. Autoři spadají humorově do trapnosti a vyjímka je když se objeví opravdu slušný vtip. ale zase se o to víc cenní.(9.9.2006)

• krvavamera

70. léta + všechny největší hvězdy z té doby. To jsou přednosti tohoto filmu. Bohužel je to to jediné, co je na tomhle filmu zajímavé, zápletka nestojí za nic, dílčí vtípky taky vůbec nefungují. Paradoxně nejlepší je Jackie Chan (jak jinak než ve voze Mitsubishi v přiléhavé kombinéze s třídiamantovým logem), jehož postava je nejzajímavější, nejživotnější a nejlegračnější - a to mluví jen čínsky. I na nějaký ten (pravda, chabý) stunt dojde. Jeho závodní automobil, který dokáže bez nadsázky snad úplně všechno (včetně seskoku z letadla, triskového pohonu, létání - a dokonce funguje i jako ponorka) považuji za jedinou trochu zajímavou a zároveň vtipnou věc filmu. Ten zbytek už je jiná věc. Dvě hvězdy - jednu pro Jackieho Chana, druhou pro jeho Mitsubishi (a sexy sedmdesátkový soundtrack).(3.10.2011)

• Shit

Jedničku nevim jestli sem viděl, ale tohle bylo o ničem, sice spousta slavnejch herců, ale akorát se ztrapňujou, což by samo o sobě nevadilo, kdyby to bylo vitpný, ale je to prostě přehnaný a tak se člověk ani moc nebaví, snad jedině "Klinger z Mashe" je dobrej, ale to je spíš tim, že k němu se tenhle styl hodí a jako arabák fakt nemá chybu,ale to je tak všechno(1.9.2007)

• - Film byl v roce 1984 nominován na osm ocenění Zlatá malina. (Terva)

• - Celé jméno skutečného Cannonball závodu znělo „The Cannonball Baker Sea-To-Shining-Sea Memorial Trophy Dash“, známé také jako Cannonball Baker. (mi-ib)

• - Režisér Hal Needham ve filmu ztvárnil řidiče Porsche 928 v kovbojském klobouku. (Terva)