Pitomý, ale neskutečně zábavný film, nadupaný svéráznými postavičkami. Spoustu se jich vrací z jedničky - JJ a kapitán Chaos, Jackie Chan, doktor van Hesling, šejk, kočičky s Ferrari, plus přibývají dvě falešné jeptišky, kopa mafiánů a jeden skvělej opičák. Spousta fórků, bouraček, honiček, bitka ala Spencer a Hill, já se bavil skvěle. A kde jinde uvidíte Reynoldse, DeLuise, Martina, Davise jr., Klingera, Kojaka, Shirley MacLaine, Jackieho Chana, Čelistiho a jako vrchol cameo "mafiána" Franka Sinatry?(7.4.2009)

• Malarkey

Další z řady filmů, které jsem měl vcelku rád když jsem býval malý. Po dalším shlédnutí mi to příjde jako pěkná kravina...i když ty auta jsou pěkný pořád to se musí uznat. Jinak ve filmu hraje opravdu hodně známých herců a mimo to se tam objeví jako arabský šejk starý známý Klinger z M.A.S.H.e...jeho postava mě velmi potěšila. Autoři spadají humorově do trapnosti a vyjímka je když se objeví opravdu slušný vtip. ale zase se o to víc cenní.(9.9.2006)

TV/// Obsazení 6/10 Děj 5/10 Hudba 5/10 Efekty 5/10/// +Telly Savalas, Jackie Chan a jeho auto, několik zábavných vtípků a situací -přehnaně praštěné postavy, na to jak je to krátké to občas nudí/// Ze začátku jsem si hodně těžko zvykal. Přišlo mě to docela nezáživné a občas trapné, ale musím přiznat, že zhruba od poloviny jsem se občas i bavil a párkrát se i zasmál. Některé vychytávky závodníků byly povedené. Snaha mafiánů byla směšně zábavná. No celé to bylo takové hodně střeštěné a na hranici 2,3 kvězdiček. Nakonec dám tu třetí, protože zábava převládla nad nudou./// Celkem 52%///(20.7.2009)

• krvavamera

70. léta + všechny největší hvězdy z té doby. To jsou přednosti tohoto filmu. Bohužel je to to jediné, co je na tomhle filmu zajímavé, zápletka nestojí za nic, dílčí vtípky taky vůbec nefungují. Paradoxně nejlepší je Jackie Chan (jak jinak než ve voze Mitsubishi v přiléhavé kombinéze s třídiamantovým logem), jehož postava je nejzajímavější, nejživotnější a nejlegračnější - a to mluví jen čínsky. I na nějaký ten (pravda, chabý) stunt dojde. Jeho závodní automobil, který dokáže bez nadsázky snad úplně všechno (včetně seskoku z letadla, triskového pohonu, létání - a dokonce funguje i jako ponorka) považuji za jedinou trochu zajímavou a zároveň vtipnou věc filmu. Ten zbytek už je jiná věc. Dvě hvězdy - jednu pro Jackieho Chana, druhou pro jeho Mitsubishi (a sexy sedmdesátkový soundtrack).(3.10.2011)

Jednička byla o parník lepší o tom není pochyb. Co se týče dvojky tak dobré hlášky se zde najdou , scény které rozesmějí taky film drží nad vodou dobré obsazení některé scény jsou moc přehrávané ale pokud se na film podíváte v neděli odpoledne jen tak na odreagování tak neurazí. Za sebe dávám tři hvězdičky a rozhodně za nějaký čas se na to znovu kouknu.(11.3.2012)

• - V prvním díle Seymour (Roger Moore) říká: "Možná si to za rok zopakujeme." Druhé pokračování je opravdu natočeno tak, že se odehrává rok po prvním díle. Ironií je, že postava Seymora u toho již není. (mi-ib)

• - V roce 1982, několik let před natočením tohoto filmu, se Burt Reynolds nechal slyšet, že již nikdy nebude hrát v žádném snímku s "automobilovými honičkami". (mi-ib)

• - Hal Needham v komentáři na DVD vzpomínal, jak Frank Sinatra přišel na natáčení brzo, rychle vše natočil a odešel tak rychle, že se ani nepotkal s dalšími herci. Je možné si všimnout, že postava Franka Sinatri není při scéně v kanceláři nikdy na jednom záběru s ostatními herci. Jednou ano, ale je ke kameře zády a jde o jeho dabléra. (mi-ib)