poster

Tajný závod

 • český

  Velký závod

 • anglický

  The Cannonball Run

Akční / Komedie

USA, 1981, 95 min

 • papyrosaurus
  ***

  No tak tyhle remake filmy na tématiku závodu napříč USA z 80. let jsou pěkně ztřeštěné bláznivé komedie či spíše až parodie původního námětu........Gumball Rally z roku 1976 bylo prostě první a bez debat nejlepší zpracování u kterého jsem se skvěle bavil .......tyhle pozdější ptákoviny mu nesahají ani po kotníky........no nejvíce to zachraňuje Roger Moore....a pak ti Japonci v Hi-tech autě a přenádherné Lamborghini Countach........ne vážně podívejte se radši na Gumball Rally ...(15.3.2012)

 • genetique
  **

  Neviem, čo som si nahováral, keď som si pustil tento filmík. Lákadiel je tu dosť, hlavne som chcel vidieť čo tam bude robiť Jackie. Ten si na záver nemohol odpustiť nejakých pár úderov, Roger Moore paroduje sám seba aj rolu agenta 007, ešte som sa občas aj pousmial ale inak je to celé statočne o ničom! 40%.(30.11.2007)

 • ZkuKol
  ***

  Závodní komedie, jež střídá silné a slabší momenty na úrovni klasického lehce buranského Burtova humoru. Skvělá hudba, nápadité obsazení a rozumná stopáž zesilují pozitivní dojmy a zaručí absenci nudy. Přesto je to celkově film pro chlapce do 12 let a milovníky aut. Burt chce vyhrát s kamarádem Cannonball a sežene k tomu super roštěnku, co jim ještě může stát v cestě - všichni co ho chtějí vyhrát taky!...60%(21.2.2010)

 • DruidKarel
  ***

  912. hodnocený film: Honba za vítězstvím a sposta kompromisů, které jsou patrné pro celou část filmu. Ano, máme tu plno nadupaných kár a pár filmových hvězd, ale autoři k nám byli dosti štědří a nakonec film nepůsobí vůbec dobře. Hodně prvoplánové, málo vtipné a přestu zábavné. Ani už nevím, proč bych měl tenhle film doporučit... 3* josu proto maximálním hodnocení, protože snad jen ta auta a duch osmdesátek vám může udělat dobře. Aha, už vím proč... :-) 3*(31.8.2010)

 • B!shop
  ***

  Hodne zabavna blbost ve ktery jde jen o to, jak se parta silencu v rozmanitejch autech dostane z bodu a do bodu b, pricemze necekejte zadnou Death race, tohle je akcni komedie, takze krome toho, ze vsichni uhanej po silnicich v rychlejch autacich, sem tam taky hodi nejakou tu hlasku. Z hercu nejvic zaujme frajerskej Reynolds, Roger Moore hrajici Rogera Moorea, kterej neustale machruje a Jackie Chan, kterej ma sice hodne vedlejsi roli, ale v zaverecny bitce se konecne dostane ke slovu. Je to kravina, ale je to svizny a je to vtipny.(23.8.2009)

 • Dean Martin

 • - Dvadsaťštyriročná kaskadérka Heidi Von Beltz sa počas nakrúcania zrazila s dodávkou. Nebola pripútaná, lebo bezpečnostné pásy v aute boli pred nakrúcaním vybrané. Prežila, avšak ostala do smrti paraplegičkou. (Peter-1307)

 • - Ferrari 308, které filmu řídí Morris Fenderbaum (Sammy Davis Jr). a Jamie Blake (Dean Martin), patřilo režisérovi Halu Needhamovi. (Karlos80)

 • - Victor (Dom DeLuise) hovorí J.J. (Burt Reynolds), že je dobré, že majú na palube lekára, v prípade, ak by niekto dostal "bahennú horúčku". To je odkaz na ich spoločný film Poliš a bandita 2 (1980), v ktorom Dom hral doktora. (Peter-1307)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace