Městský lovec

Súkromné očko

Akční / Komedie / Romantický

Hong Kong / Japonsko, 1993, 93 min

• klerik

Bláznovstvo, ktoré ocenia asi iba tvrdí Jackieho fanúšikovia. Jackie stojí proti Richardovi Nortonovi (Terč - Mr. Nice Guy) a jeho bande hrdlorezov. Mela môže začať. Choreografia a gymnastika samozrejme berú dych, ale čínsky humor (s velkým Č :)) ozaj nie je pre každého...(6.6.2006)

Fantasticky sialena vec, kombinujuca v sebe to najlepsie z Hong Kongu a "Chaplinovsky" slapstick humor. Akcia zabera asi tak 90% filmu a pani moji, je prvotriedna. Trvalo mi asi tak 15 minut, kym som sa na tuto akcnu grotesku naladil a az do konca som sa uzasne bavil. Jackie tu je jednoducho ako nezastavitelne tornado. Street fighter rulez :).(9/10)(8.6.2008)

Tohle mě hodně pobavilo, sice některý scény byly už hodně přes čáru, třeba fight s Danielsem, ale byla to bomba. Jackie Chan byl super, pěkný holky, jednoduchá zápletka a největší prdel byla, že Jackie má celej film hlad a hlavní záporák se jmenuje McDonald :D(2.5.2015)

Nic pro toho, kdo bere film vážně a hledá v něm niterné prožitky. Protože toto je do extrému vyhnaná groteska plná šílených nápadů, infantilních vtípků, geniálních soubojových skopičin a turbonadsázky. Po výborném prologu sice přijde poněkud slabší rozjezd, ale právě ten vám poskytne čas naladit se na správnou frekvenci, takže v okamžiku, kdy se hrdinové ocitnou na lodi a rozjede se téměř nepřetržitá a notně ztřeštěná akce, můžete si naplno vychutnat grandiózní zábavu, která nemá daleko do řádění Toma a Jerryho. Ovšem s tím, že Tom a Jerry si nikdy netroufli na tak nic tak ujetého jako je třeba videoherní souboj.(6.7.2010)

• Chrustyn

I na šaška, jakým je Jackie Chan, se jedná o nepříjemně zbrklý a infantilní snímek, který se v obrovské Chanově filmografii naprosto (a oprávněně) ztrácí. Nechybí bitky ani dětinský humor, ale bitky jsou nevýrazné a humor, vyloženě debilní.(30.3.2013)

• - Jackie Chan si poranil při pádu ze skateboardu koleno a vykloubil si pravé rameno. (CrypzzXD)

• - Po uvedení se Jackie Chan od filmu distancoval a v tisku osočil i režiséra Jing Wonga. Ten proto ve svém dalším filmu Velké riziko (1995) vytvořil postavu, jež Jackieho Chana zesměšnuje. (Raztubyl)

• - Ryu Saeba (Jackie Chan) ve filmu řídí prototyp Mitsubishi HSX, ze kterého se později vyvinul sériový model 3000GT. Na konci filmu je navíc na chvíli vidět prototyp Mitsubishi mR. 1000, jež automobilka postavila pro Tokyo Motor Show v roce 1991. (Raztubyl)