Městský lovec

Súkromné očko

City Hunter

Akční / Komedie / Romantický

Hong Kong / Japonsko, 1993, 93 min

Ked som to viedl prvy krat mal som ai 10 rokov a okamzite som to chcel vidiet znovu :D a po rokoch film nestratil na svojej zabavnosti. Je to sice somarina ale to v tomto pripade nevadí. Ono ide o to aby to bola somarina :) . Genialne mlátičky dovedené takmer do dokonalosti a casto aj nehraná bolesť aktérov dodáva týmto scénam na realite.(30.4.2009)

Předně...Tohle není film. Je to "něco" natočené kamerou. Běhají tam nějací uřvaní lidé a Jackie Chan. V měřítkách paskvilu těžko překonatelná záležitost. A hlavně člověk se řeže od začátku do konce. Jako bonus obsahuje neodolatelnou parodickou scénu na Street Fightera, které se budete smát, až vám prasknou oční bulvy. Kdo objeví "genialitu" tohoto díla, je mu jasné proč pět z pěti.(2.8.2009)

Ryzí drahokam nekomediálnějšího Jackieho hraní. Místy už to sice zacházelo do vod trapnosti, ale je třeba říct, že si tady ze sebe Jackie dělá blázna a ještě si to užívá. Na film budou rozporuplné názory, záleží na úhlu pohledu diváka. Já se budu držet zlatého středu, protože přesně tam tahle fekální zvrácenost patří. 45%.(19.12.2012)

• pirate

Bitky neskutečně super, především ta mezi Jackie Chanem a Gary Danielsem. A ta mezi Chanem a Nortonem také není špatná. Akorát mě mrzelo, že nebyly moc dlouhé a Chan nezneškodnil ani jednoho ze svých dvou protivníků žádným skvělým chvatem. Popravdě dvě hvězdy dávám za to, že celou podívanou kazil podprůměrný a pitomý děj a hromada scén byla přehnaných. Škoda, jinak to byl docela nářez. Ale že je to Chan a pomáhal mu Daniels, tak to vytáhnu na 55%.(10.1.2013)

NAPROSTO NEUVĚŘITELNÉ. Jackie ve stylu kreslených grotesek v jedné z nejlepších komedií/parodií/ztřeštěností co jsem kdy viděl. Není to nic jiného než naprosto šílená komedie ve stylu Stepena Chowa (zřejmě Chow tento film viděl mnohokrát). Asi jediný Jackieho film, kde není žádná opravdová bitka. Když to hodně přeženu, tak celý film je o tom, jak Jackie shání něco k jídlu. Něco takhle neuvěřitelně zábavného u nás nikdy nevzniklo (a asi ani nevznikne). NAPROSTO NEUVĚŘITELNÉ.(7.2.2006)

• - Ryu Saeba (Jackie Chan) ve filmu řídí prototyp Mitsubishi HSX, ze kterého se později vyvinul sériový model 3000GT. Na konci filmu je navíc na chvíli vidět prototyp Mitsubishi mR. 1000, jež automobilka postavila pro Tokyo Motor Show v roce 1991. (Raztubyl)

• - Jackie Chan si poranil při pádu ze skateboardu koleno a vykloubil si pravé rameno. (CrypzzXD)

• - Při souboji v kině se na plátně přehrává film s Brucem Lee Hra Smrti. (kapsomut)