Kondom des Grauens

Killer Condom

Komedie / Horor / Romantický / Sci-Fi

Německo / Švýcarsko, 1996, 107 min

Docela sranda tenhle film ale jen v případě když se tu objeví onen kondom, jinak to je celkem nudná blbost která postrádá příběh a humor mě moc nezujal. Ale jak říkám objeví se kondom a oči mám na obrazovce přilepený, protože to je pak maso a zábava v jednom což mi stačí. Jen teda dneska už to moc nešokne takže takovej silnější průměr.(3.8.2012)

• FMJ

Tak tohle byla hodně velká nuda a nezachránil to ani kondom se zubama. Jedna hodina třináct minut a třináct sekund nudy. Já jsem se snad během celého filmu ani nepousmál až tak mě Killer Condom nebavil. Teplej detektiv,který ostatním přišel vtipný mi nepřišel vůbec vtipný stejně jako žádná hláška a všechno ostatní. No co nechal jsem se zlákat plakátem a názvem a nevyšlo to. Mohla to být velká bomba,ale není to nic. 0%(29.11.2013)

Guten...prc-prc...Tag. V hodinovom hoteli hosťom niečo odhryzáva penisy a rozlúsknuť to musí superdrsný gay detektív Macaroni so svojim 32 cetimetrovým klátom. Na vlastne koži sa presvedčí s čím tu má do činenia keď mu vtákožravá zubatá prcguma odkusne jedno vajce. Kto by to povedal že nemecká komédia plná gayov a postarších transvestitov bojujúcich proti rozbesneným prezervatívom môže byť naozaj zábavná. Ale je to tak, nechytal som sa síce za brucho v nekontrolovateľných záchvatoch pekelného rehotu, ale úsmev som mal na tvári prakticky neustále. Podarená nemčúrska Troma. Prc-prc...(9.3.2013)

Tak to máme zase jednu taškařici. Krvežíznivé kondomy v New Yorku a na stopě jim je gay inspektor Macaroni ze Sicílie :-) Celé hozené do parodie na noir-detektivky. Dobrej úlet, hehe :-)))) Kouká se na to dobře, efekty výborný, kondomy sou úplně mňamózní. Škoda že tam nebylo víc hafo komickejch situací u kterejch by se člověk válel smíchy, takhle se spíš jen občas pousměje. Jinak si film celkem s ničím moc nesere, dobrá půlka děje se odehrává v gay barech, chlapi si to rozdávaj ve výtahu, fajn hlášky. K tomu dobrej vizuál a fajn postavy. Díru do světa tenhle film asi neudělá, ale na skouknutí po náročné šichtě v práci rozhodně fajn. 6/10(1.6.2011)

Nejdříve pár zajímavostí : Film je natočen podle komiksu Ralfa Koniga, speciální efekty vytvořil nekromantik Jorg Buttgereit, jako kreativní konzultant byl osloven sám vetřelčí mág H.R.Giger, šíleného profesora Smirnoffa si zahrál skalpovaný Sam Hawkins (Ralf Wolter) a hudbu složil Emil Viklický, kterou nahrála Pražská filharmonie ve studiu Smečky pod taktovkou Mário Klemense. Na Tromu je Killer condom po vizuální stránce snad nejlepší snímek. Příběh už je ve stylu Tromoviny : teploušský detektiv Macaroni pátrá po vražedných kondomech, psychoušská křesťanská fanatička čeká na příchod Pána....zvráceně zábavně, ale místy docela nudné a zdlouhavé.(25.2.2018)

• - Film byl uveden na XXXII. MFF v Karlových Varech v roce 2007 a byl zařazen v kategorii ''Jiný pohled''. (Kostiiik)