Kondom des Grauens

Killer Condom

Komedie / Horor / Romantický / Sci-Fi

Německo / Švýcarsko, 1996, 107 min

• megan017

Při tomto filmu člověk může vypnout své myšlení a zvracet smíchy. Film je ovšem v některých částech hrozně nudný, pokaždé jsem zbystřila, když jsem zahlédla kondom a v obchodě jsem se na regál s nimi dívala dost nevěřícně. Asi jsem se vypla moc. No, ale k filmu. Je to hovadina na entou, bez náboje, ale za to je to dost velká šílenost, zvráceně zábavné. Víc se k tomu dodávat opravdu nemusí, je to přesně to, co od Tromy čekáte. (31.3.2015)

• FMJ

Tak tohle byla hodně velká nuda a nezachránil to ani kondom se zubama. Jedna hodina třináct minut a třináct sekund nudy. Já jsem se snad během celého filmu ani nepousmál až tak mě Killer Condom nebavil. Teplej detektiv,který ostatním přišel vtipný mi nepřišel vůbec vtipný stejně jako žádná hláška a všechno ostatní. No co nechal jsem se zlákat plakátem a názvem a nevyšlo to. Mohla to být velká bomba,ale není to nic. 0%(29.11.2013)

Guten...prc-prc...Tag. V hodinovom hoteli hosťom niečo odhryzáva penisy a rozlúsknuť to musí superdrsný gay detektív Macaroni so svojim 32 cetimetrovým klátom. Na vlastne koži sa presvedčí s čím tu má do činenia keď mu vtákožravá zubatá prcguma odkusne jedno vajce. Kto by to povedal že nemecká komédia plná gayov a postarších transvestitov bojujúcich proti rozbesneným prezervatívom môže byť naozaj zábavná. Ale je to tak, nechytal som sa síce za brucho v nekontrolovateľných záchvatoch pekelného rehotu, ale úsmev som mal na tvári prakticky neustále. Podarená nemčúrska Troma. Prc-prc...(9.3.2013)

Policajt transvestita, který si říká Babette, spousta gayů a gaybarů, kapesníků vytažených z kapsy, hláškují italský detektiv se svým přítelem, náboženská fanatička, čekající na příchod Pána 31. prosince 1999 letadlem v 11:30 z Říma, geniální profesor a šikmooký poskok. Jo, málem jsem zapomněl. A vraždící zoubkatý kondomy.... No prostě TROMA, no :)(5.8.2007)

Tak to máme zase jednu taškařici. Krvežíznivé kondomy v New Yorku a na stopě jim je gay inspektor Macaroni ze Sicílie :-) Celé hozené do parodie na noir-detektivky. Dobrej úlet, hehe :-)))) Kouká se na to dobře, efekty výborný, kondomy sou úplně mňamózní. Škoda že tam nebylo víc hafo komickejch situací u kterejch by se člověk válel smíchy, takhle se spíš jen občas pousměje. Jinak si film celkem s ničím moc nesere, dobrá půlka děje se odehrává v gay barech, chlapi si to rozdávaj ve výtahu, fajn hlášky. K tomu dobrej vizuál a fajn postavy. Díru do světa tenhle film asi neudělá, ale na skouknutí po náročné šichtě v práci rozhodně fajn. 6/10(1.6.2011)

• - Film byl uveden na XXXII. MFF v Karlových Varech v roce 2007 a byl zařazen v kategorii ''Jiný pohled''. (Kostiiik)