Show se uskutečnila 29. ledna 2022 v The Dome at America's Center (St. Louis, Missouri). Na kartě se sešlo šest zápasů.
1) Roman Reigns vs. Seth "Freakin" Rollins (Universal Championship)
2) Women's Royal Rumble Match
3) Becky Lynch vs. Doudrop (Raw Women's Championship)
4) Brock Lesnar vs. Bobby Lashley (WWE Championship)
5) Edge & Beth Phoenix vs. The Miz & Maryse
6) Men's Royal Rumble Match (TheSpearCZ)

papadoce

Poviem vám príbeh o Všetkom. To ti vám je tak. Bol raz jeden hlupák, ktorý si nevážil čo má, až pokiaľ to úplne nestratil. Čo vám poviem, niektorí ľudia sú slepí aj keď majú doslova Všetko priamo pred očami. Ten hlupák si v priebehu niekoľkých dní siahol na samotmé dno svojej duše, svojho života. Zažil bolesť a bezmocnosť, ktorá sa vyrovná bolesti pri smrti najbližších. Viete čo na dne našiel? Že bez Všetkého sa nedá žiť. Že Všetko je to najdôležitejšie čo existuje. Ako aj to, že o Všetko sa treba dôkladne starať. Teraz, keď Všetko stratil, je plný pokory o akej sa mu nikdy ani len nezdalo, plný lásky, nehy a učí sa vidieť veci očami Všetkého. Verí, že sa Všetko vráti a on dá zo seba úplne všetko, aby Všetko naplnil šťastím. A ako to súvisí s Royal Rumble 2022? Nijako. Len som chcel, aby to ostalo niekde navždy zapísané, aby sa na ten deň, už nikdy nezabudlo. Milujem ťa na všetky hviezdičky sveta, pretože si moje Všetko. ()