Rachot v Bronxu

• Hongkong Hong fan qu (více)
Trailer

Keung přijíždí z Hongkongu do New Yorku za svým strýčkem Billem. Ten se bude ženit, prodává svůj obchod v Bronxu a chce si pořídit malou farmu. Obchod od něj koupí dívka Elaine a Bill po svatbě se svou ženou odjíždí. Keung zůstává v obchodě a pomáhá zatím Elaine... Jednoho dne přijde do obchodu Tonyho gang. Kradou a chovají se neurvale. Keung, který ovládá bojové umění, jim udělí pořádnou lekci. Večer si však Tonyho banda na Keunga počká a brutálně ho zmlátí. Jeden z nich, Angelo, ho chce dokonce zastřelit. Zbitého Keunga najde jeho soused, chlapec Danny, jenž je na vozíku a stará se o něj jeho sestra Nancy, která je členkou Tonyho bandy. Oba Keungovi pomůžou. Druhý den ráno však na Keunga opět zaútočí Tonyho muži. Keungovi se jen tak tak podaří zachránit si holý život... V ulici pak dojde k autonehodě mezi muži, kteří si předávají peníze a diamanty. Angelovi se podaří diamanty ukrást a před muži je schová do polštářku z Dannyho vozíku. Nancy se sbližuje s Keungem a omlouvá se mu za to, co mu s Tonyho gangem provedla... Okradení muži zatím hledají diamanty; a nejenom oni – hledá je i Angelo. Jsou přesvědčeni, že je má Tonyho gang, tak po nich jdou. Sblížení Nancy s Keungem vadí Tonymu, a proto se svými muži vyrabuje Elainin obchod. Keung jde za Tonym, dojde ke rvačce, kterou ukončí sám Tony. Keung pak všem přítomným říká, jak nízce žijou. Do toho přichází muž z Tonyho gangu, kterému zabili kamaráda. Vše provedli muži, kterým Angelo ukradl diamanty. Keungovi se podaří zmocnit diamantů, ale muži, kteří je hledají, drží Nancy a Tonyho gang jako rukojmí. Gang, který hledá diamanty, vede muž zvaný Bílý tygr. Ten nechá zničit obchod Elaine, protože se domnívá, že je Keungův. Keung volá policii a radí se s nimi, co má dělat dál... (TV Prima)

Trailer

Fingon

Zábavná a rychle plynoucí jednohubka, jejíž stopáž bohatě vystačí nepříliš komplikovanému scénáři - film samotný trvá jen zhruba 78 minut a zbytek tvoří nepovedené záběry a následně titulky - kaskadéři si zase jednou užili, sanitka jela dvakrát a Jackie odehrál zbytek filmu se zlomenou haxnou. Já chci vznášedlooo! ()

mzss1

Pro mě rozhodně nejlepší film s Jackiem Chanem. Film je dost dobře pojat i jako komedie s množstvím vtipných scén. Jackie Chan zde předvádí opravdu dost skvělých bojových kousků, hlavně i kaskadérských. Akce je tu dost, samé bojové naháněčky. Vtipné momenty, přívětivá hudba, dobří herci a i záporáci. Co víc si přát. Film má rychlý spád, vůbec nenudí. Celkově hodnotím na 98% = ***** ()

IvcaSammet

Skvělá akční komedie, na kterou se člověk může dívat pořád. Jackieho výkon je jako vždy naprosto brilantní. I když jsou všechny Jackieho "bitky" prakticky na jedno kopyto, vždycky dokáže nějaký ten nový chvat dokonale pobavit. Jedinou vadou filmu jsou až moc přemrštěné scény. Jinak ale klobouk dolů za Jackieho neústupné odhodlání natočit všechny nebezpečné scény bez kaskadéra i za cenu třeba oné zlomené nohy! ()

Figu

"Mladý asiat má v New Yorku problémy nejen s přízvukem, žlutým pigmentem a šikmýma očima, ale také s partou nepřátel." Tak takový souvětí u obsahu filmu od oficiálního distributora a to hned první, to mě fakt poser! Prdel jak sviňa a lámu se v pase. Jinak Rachot je naprostá typická Chanovina se vším všudy, kde není nouze o propojení akce s komedií a kde se samozřejmě klasicky při závěrečných titulcích dozvíme, kolik že si toho Jackie při natáčení polámal v těle. Akční nenáročná oddychovka. 60% ()

ferika

Ani trochu som sa nenudil! Neboli tam nezmyselne blbiny. Vsetky blbiny boli ucelne zahrane. Herci tam nelietali vzduchom na lanach (toto ked vidim predovsetkym v ciskej / HKG produkcii, tak vypinam!) Neboli tam pocitacove animacie (toto je rakovina modernych filmov!) Trochu viac romantiky by nebolo uskodilo. ()

• V Hong Kongu film zarobil rekordných 56 911 136 hongkongských dolárov a stal sa tam jedným z najúspešnejších filmov tých čias. (Peter-1307)
  • Príbeh sa síce odohráva v New Yorku, ale aby sa ušetrilo, nakrúcalo sa v kanadskom Vancouveri. (Puol)