Rachot v Bronxu

Stanley Tong

Edward Tang

Jingle Ma

Nathan Wang

Zábavná a rychle plynoucí jednohubka, jejíž stopáž bohatě vystačí nepříliš komplikovanému scénáři - film samotný trvá jen zhruba 78 minut a zbytek tvoří nepovedené záběry a následně titulky - kaskadéři si zase jednou užili, sanitka jela dvakrát a Jackie odehrál zbytek filmu se zlomenou haxnou. Já chci vznášedlooo!(3.4.2009)

• Radiq

No dějově od toho nemůžete čekat nic úchvatnýho, spíš naopak. Jedinej důvod, proč se na to koukat, jsou ty bitky a klasický zranění z natáčení při závěrečnejch titulcích. A ty lahve, co se tam s nima furt mydlijou, jsou z nějakýho divnýho skla. Moc rozbitnýho. PS: a první nelogická věc, co mě pobavila, byl ten kluk vozíčkář a měl gatě s prošoupanejma kolenama...(8.6.2007)

Zase raz: príliš veľa kecania, príliš veľa výbuchov, samoúčelných scén, nefunkčného pokusu o humor a dokonca aj o romantiku. Až na pár scén (cca 3) to nemôžem ohodnotiť lepšie ako priemerom. Neviem ako boli nastavené ambície tohto filmu... Asi na západ, čo vzhľadom na tržby fungovalo veľmi úspešne, ale u mňa jasný "krok dozadu".(18.12.2014)

Mladý orientáles přiletí do New Yorku( Jackie CHan) na dovolenou aby převzal obchod po stríčku co chce odcestovat na dovolenou se svojí vyvolenou ale děj se převrhne v nečekanou bytku s místními pankáči ale to je neco na novýho majitele obchodního domu aby zabránil nečekanímu zvratu o pověst obchoního domu svrhne se neočekávaná bitka s Jackiem s místními pankáči alevše dopadne ve prospěl Jackie nesputaná honička na motorkách a akční honičky.(9.2.2012)

První skutečný kasovní úspěch na západním trhu. Když pomineme řídký scénář, tak zasloužený. Neuvěřitelné kousky, které hlavní hrdina předvádí, zaslouží smeknout. A jen dokazují, že než začal Jackie Chan blbnout s úplnými braky, byl ve skvělé formě. Situační komiku zvládá levou zadní, akce je bláznivá a nepřetržitá, takže spokojenost. V případě nepovedených záběrů obzvlášť.(23.2.2017)

• - Původně měl roli Dannyho (Morgan Lam) ztvárnit Andrew Johnston, ale nabídku odmítl, jelikož dal přednost vzdělání. (SG-1)

• - New Line Cinema před uvedením film zkrátila na pouchých 87 minut. Na DVD vyšel snímek v 91minutové verzi, přičemž původní honkongská verze měla 104 minut. (Rominator)

• - Pri americkej premiére bol film premietaný v 1 736 kinách. (Peter-1307)