poster

Rachot v Bronxu

 • Hong Kong

  Hong fan qu

 • Hong Kong

  紅番區

 • Hong Kong

  Hung fan kui

 • Slovensko

  Rachot v Bronxe

Akční / Thriller / Komedie / Krimi

Hong Kong / Kanada, 1995, 87 min

Režie:

Stanley Tong

Scénář:

Edward Tang

Kamera:

Jingle Ma

Hudba:

Nathan Wang
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • blackrain
  ****

  To byla ale vydařená návštěva u strýčka. Jedna cesta do Ameriky a hned takové tóčo. Myslím si, že Jackieho postavě se o něčem podobném ani nezdálo. Příběh není žádné terno, ale tady o něj nejde. Slouží tu spíše jen jako takový doplněk, který se díky Jackiemu dá lehko přehlédnout, protože jsem se soustředila na jeho bojové umění a o to mi šlo, chtěla jsem si totiž vyčistit hlavu, aby se mi dobře usínalo.(18.9.2011)

 • subic
  ***

  Příběh je tentokrát docela blbost, ale ty akční scény jsou celkem vymazlené, zejména honička v patrových garážích, auto plné balónů a skákání přes ulici z domu na dům. Máme tu potyčky mezi pouličními gangy a mafiánskými hrdlořezy a střelci, kteří jsou tu jak jinak než v oblecích a kravatách. Jde o tom, že "mladý" Číňan přijede do New Yorku ke strýčkovi a všichni se honí za pytlíkem diamantů.(7.11.2018)

 • Colour
  **

  Bez plnohodnotného deja, bez štipky humoru, všetky pokusy oň skôr spôsobujú úškrn alebo pocit trápnosti, herci v ťažkých kŕčoch, mínusová hudba. Bitky sú typicky chanovské, sú pichnuté všade, dobre sa na to díva, no človek sa toho pomerne rýchlo preje. Je tu toľko načatých a pritom nedokončených línii, až by jeden neveril. Z filmu značne dýcha východný štýl točenia, ktorý človek príjme alebo zavrhne. Výsledok - 2* a nikdy viac!(3.3.2012)

 • Xmilden
  ***

  Jackie Chan se vyloďuje v Americe podobně jako svého času Bruce Lee v Římě. Hned na úvod vymlátí místní hejsky, pak od nich dostane naloženo, aby je vymlátil ještě více, poté se dohromady spojí a jdou si posvítit na mnohem větší hejsky. Příběhově nic extra, choreogratie soubojů a kaskadérských kousků je výborná. Když jsem film viděl poprvé, zdálo se mě že přechod do hollywoodské produkce ublížil Jackiemu více, nyní bych řekl že je vše poměrně v pořádku. 65% PS: V závěrečných nepovedených scénách zaujme nejvíce Jackieho kotník. Ten člověk teda vydrží nemožné.(31.3.2009)

 • antragus
  ***

  Zcela upřímně: jako největší problém filmů Jackieho Chana (podobně jako Seagala) vnímám to, že vlastně pořád dokola točí jeden a ten samý film... A to se prostě nedá uživit. Jejich kvalita je plus mínus pořád stejná, vyšší hodnocení dostávají ani ne tak první kousky, jako spíše ty, které ten který divák viděl dříve, pokud nevyrůstal zároveň s nimi. Nějaké Chanovky už jsem viděl, a víceméně proto dávám za 3. Jednoduše - pobavíte se, občas zasmějete, dostanete to co vždycky... takže pokud vás to ještě baví, OK. Pokud to ale celé začíná nudit, tak vězte, že lepší to nebude. Příběh trošku bizarní a všechno ostatní předvídatelné jako film s Jackie Chanem...(19.9.2012)

 • - Pri americkej premiére bol film premietaný v 1 736 kinách. (Peter-1307)

 • - Herečka Françoise Yip si zase zlomila nohu při natáčení scény, kde jede na motorce přes zaparkovaná auta. Po ošetření v nemocnici naléhala, aby se mohla opět do natáčení zapojit. (SG-1)

 • - Hoci bol film nakrúcaný primárne pre západné publikum, bolo veľkým prekvapením, keď sa po premiere dostal na čelo amerického box office. Celkovo zarobil sympatických 32 mil. dolárov. (Puol)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace