Rachot v Bronxu

Stanley Tong

Edward Tang

Jingle Ma

Nathan Wang

V tomto filme je už skutočný Jackie ako ho poznám. Humor, nie primitívny, ani pohoršujúci, skvelá choreografia bojových a akčných scén, perfektné výkony kaskadérov a predovšetkým Jackieho samotného. Dej filmu je jednoduchý, ale Stanley Tong to celé zase neutopil len v bitkách i keď ...Klasicky je v závere prezentovaný zostrih záberov z natáčania aj keď tentokrát so spústou zlomenín a bolesti.(9.7.2011)

Skvělá akční komedie, na kterou se člověk může dívat pořád. Jackieho výkon je jako vždy naprosto brilantní. I když jsou všechny Jackieho "bitky" prakticky na jedno kopyto, vždycky dokáže nějaký ten nový chvat dokonale pobavit. Jedinou vadou filmu jsou až moc přemrštěné scény. Jinak ale klobouk dolů za Jackieho neústupné odhodlání natočit všechny nebezpečné scény bez kaskadéra i za cenu třeba oné zlomené nohy!(30.1.2015)

Jackie Chan se vyloďuje v Americe podobně jako svého času Bruce Lee v Římě. Hned na úvod vymlátí místní hejsky, pak od nich dostane naloženo, aby je vymlátil ještě více, poté se dohromady spojí a jdou si posvítit na mnohem větší hejsky. Příběhově nic extra, choreogratie soubojů a kaskadérských kousků je výborná. Když jsem film viděl poprvé, zdálo se mě že přechod do hollywoodské produkce ublížil Jackiemu více, nyní bych řekl že je vše poměrně v pořádku. 65% PS: V závěrečných nepovedených scénách zaujme nejvíce Jackieho kotník. Ten člověk teda vydrží nemožné.(31.3.2009)

V podstatě skoro rutinní Chanovka, v níž najdete všechno, pro co máme Jackieho rádi - humor, zběsilé kousky (nákupní košík), promakané rvačky. Film má ale jeden velkej problém. Nemyslím zrovna ne moc povedenej scénář, ale to, že ve druhé půlce dost zvolní a závěrečné jízdě vznášedlem byl podle mě dán až moc velkej prostor. 3,5*(27.9.2009)

Taková klasika v podání Jackieho Chana, ale upgradnuta o to, že finální akce a honičku natočil se zlomenou nohou v sádře a vůbec to není poznat. To je opravdu síla, co s tím všechno dokázal, ikdyž jasně že měl i záskok, ale své si pořád odehrál. Film nijak nevyniká oproti jiným ztřeštěným filmům tohoto typu, ale ani není pozadu, je zábavný, ulítlý a scény se vznášedlem jsou docela osvěžující, protože tohle není moc často využito. 7/10(6.9.2010)

• - Príbeh sa síce odohráva v New Yorku, ale aby sa ušetrilo, nakrúcalo sa v kanadskom Vancouveri. (Puol)

• - Když přišla na řadu scéna, kde má Jackie skočit z parkoviště přes ulici na druhou stranu a přistát na domě naproti, zkusil tento kousek režisér Stanley Tong sám, aniž by se zeptal, jestli to někdo z kaskadérů udělá. Zkoušel to za pomoci lan a postroje, ale nakonec od toho upustil, jelikož zjistil, že bezpečnější to je bez nich. Jackie předvedl perfektní skok hned na první pokus. Skok byl snímán čtyřmi kamerami. (SG-1)

• - Později si svůj kotník zvrtl i režisér Stanley Tong, který tak při kompletaci filmu chodil o berlích. (SG-1)