Ant-Man a Wasp

• USA Ant-Man and the Wasp (více)

Filmový svět studia Marvel se rozrůstá o snímek Ant-Man a Wasp, který je novou kapitolou o superhrdinech, kteří se umějí zmenšovat. Po událostech filmu Captain America: Občanská válka musí Scott Lang čelit následkům svých rozhodnutí nejen jako superhrdina, ale i otec. Sotva se mu podaří najít rovnováhu mezi osobním životem a povinnostmi, které má jako Ant-Man, objeví se Hope van Dyneová a dr. Hank Pym s novou naléhavou misí. Scott musí znovu obléci zmenšovací oblek, naučit se bojovat po boku Wasp a pomoci jí odhalit tajemství z minulosti. (Falcon)

PAVLIS

50% Příběh skoro nestojí za řeč. Prostě se jen několik skupinek lidí do úmoru pořád o něco přetahuje. Akce chvílema baví, ale nic překvapivého pro znalce jedničky. Ale co je nejhorší, že humor zmutoval do polopatické křečovitosti. Kde je neustálé Ruddovo hláškování? Aspoň že hlavní herečtí sympaťáci zůstali. Jenže to nestačí... ()

borohub

Ze začátku jsem měl z tohoto filmu trošku obavy, protože první Ant-man mě příliš nenadchnul. Moje obavy byly zbytečné, čím trpěl první dílo (např. pomalý rozjezd akce) v tomto díle bylo odstraněno. Film příjemně odsýpá, občas je v něm dobrá hláška či scéna (např. se sérem pravdy), akční scény jsou parádní (i když je docela jasné, jak to asi dopadne), záporáci (i když těžko říct, kdo v tomto filmu záporák vlastně je) sympatičtí. 85% ()

AgnesDee

Rozhodně patří k těm horším marvelovkám, ale na druhou stranu nijak extrémně neurazí. Ghost je zatím asi nejhorší zaporák, hlavne když si vzpomeneme na minulého zaporáka, ale její (ne)motivace je vykompenzována humorem, kterého je zde opravdu hodně. ()

Mkartaylas56

Jednoznačně nejzábavnější marvelovka. Já osobně jsem se celkem bál, že se tvůrci budou opět držet při zemi, jako v prvním díle, který nemám nijak extra v oblibě, ale nestalo se tak a Ant Man konečně naplno využil svůj potenciál. Ke spoustě nápaditých momentů se tvůrci nebáli sázet jeden fór za druhým a dohromady to tvoří úžasnou komedii, u které jsem se dositosti nasmál. Vlastně bych tu ani nepotřeboval příběh, stačilo by na začátku zadat AntManovi a Wasp nějaký úkol a při něm využít tu skvělou a nápaditou akci, humor atd. Když už jsem načal AntMana a Wasp, tak nejen mezi nimi funguje úžasná chemie a ve všech scénách se skvěle doplňují. A nesmím zapomenout na Michaela Peñu, který mě opět jako v jedničce bavil snad i nejvíc. Takže za mě jedna z nejpovedenějších marvelovek, určitě nejzábavnější marvelovka a na letní a svěží pobavení je to naprosto ideální volba. 80% ()

KillHurt

Po Infinity War je Ant-Man a Wasp fajn oddechovka. Motivace postav jsou jednoduché (záchrana matky, vlastního života, hrabání peněz). Obě hlavní postavy se skvěle doplňují, vtipy fungují a příběh snadno a rychle ubíhá. Akce je zase o něco promyšlenější. Wasp si trochu film krade pro sebe, ale i tak Ant-Man dostal dost prostoru. Jsem zvědav, kam příběh bude pokračovat dál. ()

XXXXXXXX

Rozdíl mezi Mravencem 1 a 2, je asi jako mezi nalíčenou a nenalíčenou ženou. Zcela zřetelná bradavice na pravé straně, nebyla nejprve pod kilogramem specialnich efucku vidět, botuloxinovy zobák, ktery by z fleku mohl nést přízvisko Blanka, zkrátka nezaretušoval ani Get the shemale look no a ono zarostlé tupé rašící pod střihem podle kastrolu nedokáže odstranit ani sebevýkonnější zmenšovadlo! Jistojistě jde o stejné pohlaví (universum), ale evropskou nabíječku do britské díry taky jen tak nenarveš! ()

george82

Jednoznačně lepší, než byl první díl. Bylo to akčnější a Wasp tomu dodala šťávu podobně jako Michelle. Té to furt sluší jako za mlada. Ghost zase jako ženská záporačka byla na můj vkus mírná, ale na druhou stranu to nijak nevadilo. Finální potitulková scéna krásně navazuje na Infinity War. V Marvelu to prostě umí. ()

johnsnow

Peyton Reed udržuje laťku nastavenú prvým dielom a pridáva o niečo viac srandy i akcie a samozrejme viac zmenšenín a zväčšenín a funguje to parádne. Peňova huba ide ostošesť, Goggins je skvelý záporák, Ghost o niečo slabšia, Fishburne v pohode, Pfeiffer zlatá, len škoda, že flashbackov bolo kus menej. Ale stále super, teraz počkať na Captain Marvel. ()

Renie42

Spokojenost podruhé s tímto hrdinou, mravenci se mi začínají líbit, jak si hrajou na bicí a nebo koupou ve vaně či stavějí kvantový tunel. Měla jsem si trochu osvěžit jedničkou, ale nakonec to bylo dobrý. Čekala jsem tak trochu tu scénku na konci, ale věříme, že se Antman a Wasp určitě vrátí. ()

mchlumak

Mám poslední dobou nějakou schovívavou náladu, dokonce i ten product placement od hjondé jsem přežil, i když popravdě ten Veloster se jim povedl. Je to prostě prdel se spoustou micro vtípků, Evangeline Lilly je roztomilá jako vždy, víc nechci a nepotřebuju. ()

knihovna

Není co řešit. Za pět. Vtipné, zábavné, s normální stopáží. Osazení skvělé. Dialog o séru pravdy skoro geniální. Peňa super. Michelle kočka i když má šedivé vlasy. Michael pořád super. Rudd sympaťák. Lilly má konečně normální účes, ne mikádo ala Blanchet ( velký posun směrem vzhůru). Nápady skvělé. Včetně potitulkové scény. Už se těším na další díl. A hlavně - na nic si to nehraje, například při porovnání s debilním Black Pantherem ač stejný žánr, naprosto odlišný výsledek. Howgh dopsal jsem. ()

curfew77

V jedenácti bych z toho asi byl nadšený, v patnácti už asi ani moc ne - no a dneska jsem prostě u většiny scén vlastně jen trpěl tou spoustou logických, motivačních, emočních, fyzikálních a jiných failů. Způsob, jakým se chová postava, která má mít za sebou třicet let (třicet let!!! věnujte té představě aspoň třicet vteřin!) o samotě v kvantové pustině, či co to bylo... Já vím, že je to takový žánr, já vím, já vím, ale tohle? Jako fakt? Za tolik peněz? S Douglasem, Fishburnem, Pfeifferovou? Přestávám světu rozumět. Potěšilo jen polocameo Judy Greer, která mohla a měla už dávno dostat větší a lepší roli, a slibný výkon Hannah John Kamen, která doufejme větší a lepší roli ještě někdy dostane. Zbytek rozpaky a nuda. 40 %. ()

JosefTomas

To se tak blbě hodnotí. Je to dobrý, to ano, ale to samý pořád dokola a tím nemyslím jen první díl Ant-Mana, ale celý Marvel Univers. Už mě hold přestává bavit, těch filmů je tu až moc a všechny na jednom principu, tudíž se začnou poměrně okoukávat. Což je případ i tohoto filmu. Je to dobré, v rámci možností lehce nadprůměrné, ale to je nějak všechno. Proto mě nekamenujte a jestli nejste Marvelem přesycení, tak směle do toho, já se ale začínám pomalu koukat jinam. ()

Kimkong

Ačkoli to není Rkový film, přišel mi vtipnější a méně trapný než druhý Deadpool. Příběh je zde hodně při zemi, na poměry posledních Marvel filmů, kde je minimálně o spásu celého vesmíru. Tady se snaží zachránit jeden až dva lidi. Závěr navazuje na Infinity War. ()

Mykhaluu

Kdo se těšil na Luisovi vyprávěnky, vztah mezi Ant-Manem a Wasp, ale hlavě (spoiler následuje!!!) na paní Pymovou. Dostal vše a ještě navíc rodinný příběh s dobrým koncem! Ani Morpheus nebyl příliš nechutný. Dvojka dobrá Jedničky. ()

Kit Harington míří mezi Eternals

Kit Harington míří mezi Eternals

24.08.2019

V Kalifornii v těchto dnech probíhá D23 Expo, takový malý Comic-Con studia Disney, a tak není divu, že internet zaplavují informace týkající se nové streamovací služby, Star Wars a samozřejmě Marvelu… (více)

Venom díky Číně předčí Spider-Mana

Venom díky Číně předčí Spider-Mana

10.11.2018

Fanoušci filmového Venoma si asi můžou začít mnout ruce. Zdá se, že studio Sony totiž po nečekaném úspěchu hláskujícího antihrdiny s tváří Toma Hardyho (Dunkirk) oznámí pokračování každým dnem.… (více)

Paul Rudd vs. dvojník

Paul Rudd vs. dvojník

13.08.2018

Paul Rudd (The Fundamentals of Caring) momentálně dobývá kina ve dvojce Ant-Mana a příští rok bychom ho měli spatřit ve čtyřce zatím nepojmenovaných Avengers. Mezitím se ale čerstvě upsal novému… (více)

7. Filmový víkend ČSFD je tady

7. Filmový víkend ČSFD je tady