Ant-Man a Wasp

• USA Ant-Man and the Wasp (více)

Filmový svět studia Marvel se rozrůstá o snímek Ant-Man a Wasp, který je novou kapitolou o superhrdinech, kteří se umějí zmenšovat. Po událostech filmu Captain America: Občanská válka musí Scott Lang čelit následkům svých rozhodnutí nejen jako superhrdina, ale i otec. Sotva se mu podaří najít rovnováhu mezi osobním životem a povinnostmi, které má jako Ant-Man, objeví se Hope van Dyneová a dr. Hank Pym s novou naléhavou misí. Scott musí znovu obléci zmenšovací oblek, naučit se bojovat po boku Wasp a pomoci jí odhalit tajemství z minulosti. (Falcon)

stafino

Ja som teda druhýkrát do tej istej rieky vkročil napriek jednotke, vzhľadom na to že idem zajtra do kina na Endgame. Ant-man je nemá svojho konkurenta v nude v MCU. Bez Paula Rudda, ktorému sa sem tam podarí byť vtipný by to neboli ani 2*. 50% ()

PaTeXx

Neslané, nemastné, nijaké, nevtipné, nezáživné, nudné. Pro mě druhá nejhorší marvelovka hned po černém afričanovi. Nejlepší scéna byly po titulcích, z které mě mrazilo. ()

Plaque

Milé, ale hlavne vtipné. A to, že dosť. Bavil som sa na viacerých heftoch a najviac na Miškovi Peňovi - škoda, že nedostal viac priestoru... Inak to bolo v celku pozerateľné a aj rozprávkový happyend na konci ma nijako zvlášť nevyrušil. Takže celkovo hodnotím jedným slovom - fajn. ()

blazma

Možná jsem tomu měl dát tři hvězdy, protože podobně jako Thor, druhý díl o Ant-manovi je o trochu horší než jeho první snímek a to je sakra škoda, protože tu máme i Wasp. Přídáte hrdinu a stejně je film horší než první díl? To zkrátka vypovídá o všem. Na druhou stranu, i když se to jeví jako horší počin od Marvelu, pořád je to Ant-Man a Paul Rudd je skvělej a já se sakra bavil. ()

vodkasesemte

Sem to ještě neviděl (nemám záznam)? Jenom konec? Lily je k sežrání. Nebudu přepisovat tydle kvantový pindy. Leda by se tam objevilo něco zajímavýho. As far as your nanny cops know, you are still at home. Hes programmed to replicate your daily routine. Nine hours in bed. Five hours in front of the TV. Two hours in the bathroom, whatever thats about. Are you spying on me? We keep tabs on all security threats. ()

BaronMartin

Pokračování Ant-Mana, kde se k titulnímu hrdinovi přidává i Wasp, je kvalitativně hodně podobný svému prvnímu dílu, akorát je mnohem víc ujetější, nahláškovanější, vtipnější a bohužel i hloupější a taky víc dětský. Chemie mezi hlavní trojicí, tedy Scottem, Hope a Hankem, je trošku jiná než v prvním díle, díky událostem Civil War, ale kdykoliv tyto postavy spolu mluví, je to dost fajn a jejich vztahy, které byly po Občanské válce trochu poničeny a musí se zde napravit, tak mě prostě bavily. Líbí se mi, že příběh je dost osobní a přízemní, nejde o žádnou záchranu světa, což by se k tomuto filmu moc nehodilo. Cíle našich hrdinů jsou naprosto jasné, pochopitelné a fakt, že jde o záchranu jedné jediné osoby, je prostě fajn. Taky se mi líbilo, že celým filmem je provázen časový pres a to, že hrdinové si musí trošku máknout. Každý film, který má nějakou urgenci a nějakou nálehavost má vždycky automaticky lepší atmosféru. Co Ant-Man and the Wasp celkem sráží je ale stále, stejně jako v jedničce humor. Tenhle film je opět naprosto tradiční Marvelovka s tunou vtipů, které jsou ale mnohem jednoduší, prvoplánovější a víc hloupý a dětský než v jedničce. Humoru je tu dost, samozřejmě občas v nevhodných momentech a chvílích, ale na to už jsme u těchto filmů jakž takž zvyklý. Co mě celkem dost vadí je, že z postavy Scotta Langa udělali chodícího hláškujícího blbečka, který existuje prakticky jen od toho, aby jsme se mu smáli. Doslova celý Scottův charakter z prvního filmu, fakt, že je to profesionální a špičkový zloděj, který po sobě nezanechává žádné stopy, který je opatrný a který vše dělá pro svoji rodinu, na to se tady naprosto zapomíná a ze Scotta je tady prostě týpek, který se do všeho tak nějak random připlete, který nemá moc co na práci a třeba jeho zlodějské dovednosti zde vůbec nejsou využity a na tuto jeho stránku jakoby se zapomnělo. A je opět krásně vidět, jak moc tomuhle filmu chybí vliv Edgara Wrighta, který aspoň na chvíli stál při zrodu jedničky. Podobnou transformaci postavy jakou zde má Scott jsme mohli vidět v 5. Pirátech z Karibiku s Jackem Sparrowem, tady je to naštěstí o trochu lépe zpracované, a Scott tu aspoň něco dělá a není z něj úplný ťulpas. K záporačce Ghost, ta je upřímně relativně fajn, má dost solidní motivaci a i když se občas chová dost podivně a hloupě, je celkem dobrá. Hudba je ovšem pořád skvělá a akční scény jsou dost originální a plné nápadů, každopádně bych řekl, že jsou mnohem generičtěji natočené, není tu tak pěkná práce s kamerou a prostředím, jako byla právě v jedničce. Na závěr, Ant-Man a Wasp je čistě fajn. Je to prakticky na stejném levelu jako jednička. Je to tradiční blockbuster, který má dost fajn postavy, fajn akční scény, hromadu občas možná až moc trapného a infantilního humor, akorát je zde teda lepší záporák než v jedničce, což pro mě tento film trošku zvedá. Ant-Man and the Wasp je typická nahláškovaná vtipná Marvelovská jízda na odreagování. Nic víc, nic míň. Hodnocení: 72% ()

muti

Vedecké nápady prevedené do takej podoby zbraní, že by prestali byť relevantní akokoľvek nepriatelia, logicky to ide do kavtov, ale možno to dáva zmysel na subaromarnej úrovni ()

megajalec

Ant man a Wasp ťaží z jednotky a jej nápadov, tak trochu sa vezie na jej vlne. Tvorcovia pridali zaujímavé postavy (Ghost), ale mám pocit, že v niektorých momentoch sa aj sami strácajú v tom, čo chcú podať. Vidieť to najmä na príbehu a deji, ktorý teda mňa až tak nezaujal a na druhý deň vyfučal z hlavy. Jednohubka. ()

Wolftalon

Problémy se špatnými zaporáky se tu vyřešili zkrátka tak, že se s žádným nikdo nepatlal. Pokud teda nepočítáme Gogginse, který spíše než jako obávaný nepřítel působil jako další z mnoha komických elementů. A upřímně? Ani trochu mi to nevadí. Než ztrácet čas vytvářením rádoby seriózních situací s velmi vážným a především zapomenutelným padouchem, tak je lepší natočit film, který si diváci skutečně užijí. Já se smál celou dobu a to je pro mě hlavní. Ne že by to nešlo udělat líp a tyto prvky vyvážit - Spiderman: Homecoming - budiž příkladem - ale ve výsledku se to dá snadno odpustit. Proto to na plný počet nebude, avšak jinak je kvalita velmi srovnatelná s předchozím dílem, a i bez Anti-Ant-Man patosu se povedlo zahrát stejně solidní muziku. ()

Lukys

Chtěl jsem nechat původní čtyři hvězdy, ale po uvědomění, že hodinu po shlédnutí ve mě film nezanechal žádný silnější pocit, obohacení ani zapamatovatelnou scénu, musím své hodnocení snížit na neurážející průměr. Dvojka je výrazně epičtější, nápaditější, někdy i zábavnější a obsahuje nosnější i propracovanější zápletku, než jednička, což ji dělá ve výsledku mnohem záživnější. Ale nedá vám nic, čím by vás obohatila. Jedná se o lehkou zábavnou komedii střiženou s akcí, která vám zachrání sobotní večer od nudy, ale NIC víc. ()

homer91

Moc nechápu ty špatné hodnocení tohoto snímku. A právě proto mi nedalo a musel jsem napsat hodnocení. Je mi jasné, že po Avengers: Infinity War každý čekal naprostou bombu ale každý milovník Marvelu a každý, komu se líbil první Ant-man musí být spokojen. Je zde více vtipu (již typicky pro Marvel filmy), více akčních scén a celkově to působí více jako "pohodová letní oddychovka". Já snímek vřele doporučuji. Bavil jsem se královsky (pobavila hlavně BabaJaga :D ) ()

Tondonis

Nechápem nespokojnosť. Je to presne taká bláznivá jazda ako bola avizovaná a očakávaná. Zábava zaručená, návšteva odporúčaná! ()

hlava81

Ale tak jako jo no. Hlavne u toho moc nepremyslet. Je tam par blbosti a nelogicnosti, ale kouka se na to dobre. V Marvel universu to ale pro me patri stale k tomu slabsimu a bohuzel mne moc ani nenapada proc se na to kouknout znovu. Jine marvelovky muzu videt 2x, 3x, ale tohle mi staci jednou. Neurazi, ale asi ani prilis nenadchne. Neco jako Black Panther :) Celk. hodnoceni 7/10. ()

Nomira

Som trochu v rozpakoch z tohto filmu neviem čo si mam musliet o ghost a iných postavách ale film bol super 4 hviezdičky ()

Doggie773

Čekala jsem že to až tak dobré nebude ale film mě velmi mile překvapil. Určitě lepší než první díl, dobrá zápletka,super záporák a ještě lepší příběh. No a ten konec jsem vůbec nečekala, dokonale navazuje na Infinity War a myslím že nejsem jediná, komu se po shlédnutí filmu zastavil dech a do hlavy vběhlo spoustu otázek. ()

BORKLASER

První díl se mi sice líbil o trochu více ale je to povedené pokračování.Doufal sem že quantum realm bude ve filmu více ale to co se tam stalo asi uplně stačilo.Bylo tam i pár chvilek kdy sem se doslova řezal smíchy ()

Kit Harington míří mezi Eternals

Kit Harington míří mezi Eternals

24.08.2019

V Kalifornii v těchto dnech probíhá D23 Expo, takový malý Comic-Con studia Disney, a tak není divu, že internet zaplavují informace týkající se nové streamovací služby, Star Wars a samozřejmě Marvelu… (více)

Venom díky Číně předčí Spider-Mana

Venom díky Číně předčí Spider-Mana

10.11.2018

Fanoušci filmového Venoma si asi můžou začít mnout ruce. Zdá se, že studio Sony totiž po nečekaném úspěchu hláskujícího antihrdiny s tváří Toma Hardyho (Dunkirk) oznámí pokračování každým dnem.… (více)

Paul Rudd vs. dvojník

Paul Rudd vs. dvojník

13.08.2018

Paul Rudd (The Fundamentals of Caring) momentálně dobývá kina ve dvojce Ant-Mana a příští rok bychom ho měli spatřit ve čtyřce zatím nepojmenovaných Avengers. Mezitím se ale čerstvě upsal novému… (více)

7. Filmový víkend ČSFD je tady

7. Filmový víkend ČSFD je tady