Ant-Man a Wasp

• USA Ant-Man and the Wasp (více)

Filmový svět studia Marvel se rozrůstá o snímek Ant-Man a Wasp, který je novou kapitolou o superhrdinech, kteří se umějí zmenšovat. Po událostech filmu Captain America: Občanská válka musí Scott Lang čelit následkům svých rozhodnutí nejen jako superhrdina, ale i otec. Sotva se mu podaří najít rovnováhu mezi osobním životem a povinnostmi, které má jako Ant-Man, objeví se Hope van Dyneová a dr. Hank Pym s novou naléhavou misí. Scott musí znovu obléci zmenšovací oblek, naučit se bojovat po boku Wasp a pomoci jí odhalit tajemství z minulosti. (Falcon)

DJanko

Je příjemný koukat na Marvelovku, kde se neníčí celá planeta a není to samý výbuch. Hledání ztracené matky bohatě jako hlavní děj stačilo. Vtipné, nenásilné a oddechové. ()

smajki

Ant-Man (myšleno první díl) mne příliš nebavil a viděl jsem ho jen jednou. Za to pokračování se mi zalíbilo podstatně více. Nechyběl tradiční marvelovský humor, povedený vizuál a zajímavá zápletka. Ghost mne sice nějak zvlášť nenadchla, ale celkově mám z filmu pozitivní dojem. Asi takhle, od druhého Ant-Mana jsem nic nečekel a byl jsem příjemně překvapen. Už to, že mi přestal vadit Paul Rudd v hlavní roli mne utvrzuje v tom, že špatné to rozhodně nebylo. První potitulková scény vyvolává mnoho dalších otázek. ()

Dalajlada

Prostě jen další skvěle udělaná akčňárna od Marvelu. Nedá se od ní čekat nic víc, než to co nabídne. Superhrdiny. ()

d-nao

Jedna za Michelle, ale film bez skutocneho zaporaka a nekonecneho omielania a odkazovania na iny je.ly film (Avengers) neospravedlnuje! ()

EYO EYO

Ako bolo pri iron-mane že jednotka bola top a dvojka bola slabšia tak tu to je úplne inak oproti slabšej jednotky je toto veľmi pekné prekvapenie, výborne som sa bavil ant-man bol peckový, pekná wasp bola tiež v pohode, výborne cameo stana leeho, výborne cgi (hlavne, keď sa zmenšovali budovy alebo, keď sa zväčšovali auta z angličakov),výborná kamera, výborne sfilmované, čiže v celku výborná akčná sci-fi komédia /100% ()

jujask

Marvel Ant Man a The Wasp je jedným z najlepších filmov Marvelu v 2018. S veľkou komédiou, úžasnými akčnými sekvenciami, dramatikou, chémiou otec-dcéra, sci-fi a super-hero, je tento film dobre poskladaný. Tiež je vašou rodinou Marvel ??? to sa vydarilo. ()

Fiffty

Myslel som, že druhý Ant-Man prekoná prvú časť, ale skôr by som to dal na jednu úroveň. Čakal som od toho asi príliš veľa, aj keď ma to vyslovene nesklamalo, bolo tam viac akcie a humor na úrovni jednotky čo bolo fajn. Čo ma sklamalo viac bola slabšia záporačka Ghost, ktorá bola nebola tak prepracovaná a bola len takou bokovkou, ktorá znepríjemňovala záchranu matky Wasp. Zaradil by som to medzi tie slabšie Marvelovky, ale vyslovene to nesklamalo. ()

teekanee

Příjemná sobotní oddychovka. Evengeline Lilly je pořád hot, Rudd je strašně přijemnej a vtipnej herec, Peña je skvělej stejně jako minule a celkově film nenudí a pěkně odsejpá. První půlka se mi sice líbila víc, jelikož akce se ke konci už malinko táhla, přesto ale něšlo o nic zásadního. Ant-man je prostě taková oddychovka, kde i záporáci jsou vlastně docela hodní, nejde tu o záchranu světa a nikdo nikoho nezabíjí, což můžeme brát jako chybu, ale podle mě to k charakteru sedí poměrně dobře. Navíc Ant-Mana a drama dostaneme v Endgame, takže není důvod se strachovat. Závěrečná scéna na to vnadí dobře. 75% ()

hmyzovrah odpad!

Bohužel tento film považuji za nejhorší Marvelovku. Humor strašnej, Ant-man nudnej a o Wasp ani nemluvě. Co se děje týče, byl tak plýtký, že se to nedá ani nazvat dějem Popravdě, když se rodiče dívali na Esmeraldu, tak i ta byla záživnější, než tento film. ()

Eboshy

V některých ohledech lepší než jednička. Víc vtipu, originality a vymožeností. Zábavné a svěží s neotřelými vtipy. Hlavní hrdinové neuvěřitelně sympatičtí a hrdinská dvojce je boží. Co se týče Ant-mana a Wasp, tak za mě nejlepší marvelovský hrdinové. Hltala jsem skoro celou dobu a zřejmě se na to zase brzy podívám. ()

gagun

Jako první díl, i tento překvapil. Paul Rudd, dodává celému universu trošku jiný směr a odlehčuje i neodlehčitelné. Spojení s Wasp vznikla zajímavá kombinace skvěle se doplňující dvojky. Celý děj je poněkud kostrbatý a má jediný úkol- navázat se k End Game a vytvořit novou zápletku pro něj. I tak jde o skvělého člena Marvelovského týmu a každý fanoušek ho musí vidět. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: V marveláckém filmovém vesmíru film číslo 18: "Tak Cassie, co chceš dělat, až budeš velká?" - "Chci pomáhat lidem, jako můj táta. Chtěla jsem být jeho parťák, ale on chce za parťáka tebe." Mravenčí muž se vrací, aby záchranil z říše kvant původní Wasp a Hopeiny matky Janet. Opakuje se tu zmenšování a zvětšování nejen hrdinů, ale i předmětů kolem nich. Třeba dům nebo přenosná laboratoř se zde zmenší na velikost kufru na kolečkách. Zmenšuje a zvětšuje se i v honičkách s auty na silnici nebo při střetech s protivníky. Bylo to až otravné. U prvního dílu nebylo třeba znát MCU. Tady byste ale měli vidět první díl, stejně tak i Občanskou válku, pokud nechcete tápat. Jinak je to celé pohádka s pubertálním humorem, která je cílená na mladší publikum. - 30%. ()

vinson003

Antman a Wasp se nedá s Antmanem moc srovnávát, protože děj je tedy duchaplnější. Antman, zde již v proměněný v člověka v bohu, lítá a proměňuje tělo na malé a velké jako nic. Wasp, již po natočeném Tolkienovi, mimo jiné master of martial arts, senzační kočka a tedy hlavní postava pro mě :) mu velmi dobře asistuje. Nová postava demateriliizující černošky taky zajímavá, její tělo fibriluje na tak vysoké frekvenci, stejně jako Antmana, že splývá tedy s nejvyšším. Finalní prostup do ráje, který je destabilizovaný místní matérií je jedním z největších vrcholů blockbusterů této desetiletky. Takže fajn... ()

olivertris odpad!

Ant-man a Wasp - Peyton Reed - Dosud nejdpornější film o superhrdinech ( a to počítám Supersmradi: Malí Géniové 2). Šel jsem do kina na "letní" film. Odešel jsem, jako kdybych 2 hodiny koukal na reklamu na auto Hyundai ( nebo co to ten vtipnej hispánec řídil), která je provázena špatnou akcí, zdlouhavýma vtipama i bezpáteřním záporákem. Film je o hovně a jen se standartně snaží podle Marvel schématu vysát peníze z marketu, kterej prakticky vlastní bez konkurence. Tedy to rozhodně patří do té černé zóny ČSFD, jenom protože tuny třicátníků tam šlo s rodinama, a kvůli naprosté neofenzivnosti a velice lehce pochopitelným vtipům tomu dají automaticky 4 nebo 3 hvězdy, jelikož "Když za to zaplatili, tak to je automaticky dobrej film". Absence inteligentního humoru, dobré choreografie, nebo jenom jednoduše dobrého nápadu, tento film pro mne snížila na laďku kolem PlayGirl 2. Blahopřeji Peytonovi Reedovi za jeho filmový achievment. ()

Kit Harington míří mezi Eternals

Kit Harington míří mezi Eternals

24.08.2019

V Kalifornii v těchto dnech probíhá D23 Expo, takový malý Comic-Con studia Disney, a tak není divu, že internet zaplavují informace týkající se nové streamovací služby, Star Wars a samozřejmě Marvelu… (více)

Venom díky Číně předčí Spider-Mana

Venom díky Číně předčí Spider-Mana

10.11.2018

Fanoušci filmového Venoma si asi můžou začít mnout ruce. Zdá se, že studio Sony totiž po nečekaném úspěchu hláskujícího antihrdiny s tváří Toma Hardyho (Dunkirk) oznámí pokračování každým dnem.… (více)

Paul Rudd vs. dvojník

Paul Rudd vs. dvojník

13.08.2018

Paul Rudd (The Fundamentals of Caring) momentálně dobývá kina ve dvojce Ant-Mana a příští rok bychom ho měli spatřit ve čtyřce zatím nepojmenovaných Avengers. Mezitím se ale čerstvě upsal novému… (více)

7. Filmový víkend ČSFD je tady

7. Filmový víkend ČSFD je tady