Moon Crash

Lacike

Asylum vykrádačka najnovšej Emmerichovej katastrofy? A prečo nie. Triky to má náhodou solídne. Na takom súčasnom TV štandarde. Ani postavy ma nesrali, ale ani nijak nezaujali. Nejaké no name xichty. Škoda, že sa to berie tak vážne, takže mimo trikových scén to bola veľká nuda. Kto má ale malé nároky a vie čo od Asylum môže čakať, tak sa dočká lepšieho filmu ako je posledných 10 (a to číslo neustále rastie) Willisoviek dokopy. 3/10. ()

B3n odpad!

Tento film je pekný dôkaz toho, že u štúdia Asylum nie je kvalita filmu závislá od výšky rozpočtu. Výška rozpočtu ovplyvňuje akurát to, aké veľké bude hovno zabalené v pozlátku. Chýba tomu nápad, táto téma je už naozaj spracovaná v desiatkach filmov, dialógy sú šialené, scenár takmer žiadny. A k tomu všetkému sa ochotníci tvária smrteľne vážne, veľmi to ruší. Celkový dojem z filmu je slabota. Ubolené, utrápené výrazy ochotníkov počas celého filmu, to je zážitok... Zaujímavejší by tento pokus o film bol, keby sa niekde vyskytol preklep v scenári, aspoň by bolo o čom rozmýšľať. 5% ()