poster

První úkol - Dračí srdce

 • český

  Srdce draka

 • čínština

  Long de xin

 • anglický

  Heart of Dragon

Akční / Komedie / Drama

Hong Kong, 1985, 91 min

 • predators
  *

  Jackieho filmy mám hodně rád. Bohužel tento je zatím tím nejhorším, co jsem od něj viděl a jeho první, u kterého jsem usnul:-( Akce není málo, ale z devádesáti procent se v nich střílí, takže na pěsti a kopy se dostane asi jen ve dvou soubojích! Škoda, protože ze scénáře šlo vytáhnout mnohem víc, vždyť záchrana postiženého bratra je pro tento styl filmu šitá na míru. :-((((30%(18.6.2008)

 • Toshiro
  **

  Režie Sammo Hunga Jackieho filmům moc nesvědčí. Děj se pokouší být vážnější a drsnější a moc mu to nejde. Naštěstí to tentokrát nedopadlo jako Island of Fire, který je skutečně hodně nezvládnutý, takže se to dokoukat dá. Přesto jeden z nejhorších filmů s Jakie Chanem. Závěrečná akce je moc brutální, zabíjení jak střelbou tak bojem na blízko k Jackiemu prostě nesedí.(30.10.2007)

 • haj
  ***

  Pokud máte rádi Jackieho akční komedie, tak vám tenhle film moc nedoporučuju, ale pokud vás zajímá, jestli Jackie a Samo umí natočit taky něco jiného, tak byste ho měli zkusit. Pár akčních scén se zde sice najde a ta závěrečná je i vynikající, ale tentokrát jsou podřízeny ději, který je ve filmu tím hlavním a ne naopak.(25.8.2003)

 • Puol
  ****

  Po zhliadnutí filmu je asi väčšina divákov zaskočená. Réžia Sammo Hung a nemá tu jedinú akčnú scéna a navyše hrá postihnutého muža s inteligenciou dieťaťa. Jackie Chan sa síce mláti, ale srandy si pri tom moc neužijeme a navyše pri tom dosť tečie krv. Veľmi zaujímavý pokus o nezaškatuľkovanie sa, ktorý ale nemal veľkú šancu na úspech. Odporúčam hlavne neprajníkom, ktorí tvrdia o vyššie spomínaných tvrdia, že nevedia hrať.(25.7.2008)

 • eraserhead666
  ****

  Jo, Jackie a Sammo Hung asi fakt chtěli zkusit trošku něco jiného, než jsme od nich zvyklí, ale musím říct, že se jim to i docela povedlo. Je tu mnohem méně akce, v podstatě k ní dojde až na konci, první půlka je místy až dojemná, ale to vůbec není nijak na škodu. Sammo Hung jako Do-Do je roztomilej, humornej, ale hlavně dost dobrej. Abych pravdu řekl, zdejší příspěvky mě od filmu dost odrazovaly, ještě že jsem na ně ale nedal. Docela milý film, který z Jackieho filmografie trochu vybočuje.(10.5.2009)

 • Ma Wu

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace