Reklama

Reklama

Obchodní návrh

(seriál)
  • Jižní Korea A Business Proposal (více)
Komedie / Romantický
Jižní Korea, 2022, 12 h (Minutáž: 60 min)

Epizody(12)

Obsahy(1)

Ha-ri se přestrojí za svoji kámošku a vyrazí místo ní na rande naslepo. Chce nápadníka odradit, ale zjistí, že je to její šéf. A ten ji navíc požádá o ruku. (Netflix)

Recenze (14)

Střelec17 

všechny recenze uživatele

Na tomto seriálu mě mrzí hlavně ten nevyužitý potenciál, který měl hlavně v první půli seriálu. V první půli fungovalo vše skvěle, hlavní hrdinové byly zajímavý a dokázali ve mě vzbudit napětí a zvědavost, jak to všechno bude pokračovat. Ale potom bohužel seriál trochu ztratil šťávu a mé nadšení se pomalu vytrácelo, pořád se jednalo o kvalitní seriál, který mě bavil až do konce, ale ta chemie mezi hlavními postavami mi přišla málo výrazná. Hlavně pokud se jednalo o hlavní hrdinku, u které jsem si nebyl jistý tou vzájemnou chemií. Tady by možná prospělo, kdyby seriál dostal o pár dílů víc. Protože, jak to trochu natahovali, tak mi přišlo, že seriál mi nesdělil vše co bych potřeboval. Pozitiva: Naučíte se název prehistorického tvora. Negativa: Občas jsem chtěl aby seriál trochu víc zabral, ale vždy na konci dílu mě navnadily a na začátku dalšího dílu jsme se zase vrátili o pár kroků zpátky. ()

LilinkaW 

všechny recenze uživatele

Tisíckrát odvyprávěný příběh o tom, jak se chudá dívka do boháče zamiluje a i přes veškeré překážky a nelibost rodiny si cestu k lásce najde. Příběh neurazí ani nenadchne, v podstatě nepřináší nic nového ani převratného a je plný typických klišé, které známe z každého dalšího romantického příběhu. Hlavní postavy jsou sympatické, ačkoliv je vidět, že seriál jasně táhne především Hyo-Seop Ahn, který je neskutečně charismatický a umí to dobře prodat. Je vidět, že i distribuce na Netflixu má na seriál vliv, protože se dočkáme i poměrně peprných scén, které nejsou v korejských seriálech příliš obvyklé. Celkově se jedná o veskrze oddechový seriál a to i díky stopáži, kdy jednotlivé díly nepřekračují hodinu. ()

Reklama

Jogi.1 

všechny recenze uživatele

Narazil jsem na Netflixu, očekával jsem nudu, nijak nesleduji filmy z Koree. Dokonce si myslím, že se mě dosud žádný moc nelíbil, rozhodně ne tak jako tento. Vtipné, romantické, možná bez větších překvapení, ale žánr romantická komendie to u mě naprosto splnilo. Tento milý seriál jsem si oblíbil a rád na něj každé pondělí (vydávání Netlixu) čekal po práci. Určitě doporučuju. ()

Jirka_Šč 

všechny recenze uživatele

Náhodou jsem na YouTube zakopl o závěrečnou scénu z předposlední epizody a projevil zájem vidět víc. Příjemný seriál. Příjemný v tom, že zde žádná hlavní postava nefňuká a jednání hlavních hrdinů je racionální. Sympaticky dospělé. Samozřejmě jsou zde i klišé, ze kterých si ale tvůrci současně delají legraci v osobě dědečka a dalších postav, sledujících "klasický" jihokorejský seriál. Místy jsem se docela smál nahlas. ()

Marius 

všechny recenze uživatele

Po Squid game ďalší dôkaz toho, že kórejská kinematografia sa stala pľuvačom instantných schematických produktov a to najlepšie obdobie má už možno aj za sebou. Keby ten príbeh vzali do rúk Japonci a spravili by z toho omnoho šialenejšie rabukome anime možno by sa na to dalo pozerať, ale k veci. Už ma irituje ten nekonečný pastelkový colorgrading, ktorý bol originálny a funkčný v I´m cyborg but that´s OK ale akosi sa stal kórejským trademarkom. Do toho ten najschematickejší príbeh o ťažko pracujúcej a chudobnej Popoluške, ktorá nájde svojho princa. Všetci (až na postavy, ktoré majú byť prvoplánovo smiešne) sú tu mladí, krásni, chytrí a bohatí alebo mladí krásni a chytrí. Ženy sú tu prezentované ako kikiny, ktorým ide len o to dobre sa vydať a mať krásneho frajera. Takhle ne soudruzi, džendžer na vás. Keď si to porovnám s romantikami typu My sassy girl alebo Keullaeshik tak sa mi chce plakať kam to Kórea dotiahla. 5/10 Dúfam, že to zachráni aspoň nový Park. P.S. Nech na to nepozerá Honza Vojtko lebo ho vyrúti. ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama