Reklama

Reklama

Šéfka

(seriál)
Česko, 2022, 10 h (Minutáž: 60 min)

Scénář:

Hana Wlodarczyková, Robert Geisler, Tomáš Končinský, Jaroslav Žváček (více)

Hrají:

Kateřina Winterová, Jan Holík, Petr Konáš, Tereza Richtrová, Stanislav Majer, Jan Čenský, Matylda Homolová, Jan Novotný, Jana Stryková, Karel Dobrý (více)
(další profese)

VOD (1)

Epizody(10)

Obsahy(1)

Kriminální seriál Šéfka představí zcela unikátní pohled na tým vyšetřovatelů a jejich kolegů. Vedle deseti uzavřených případů, totiž diváci budou svědky velmi silných osobních příběhů hlavních postav, které jsou přímo ovlivňovány případy, jež vyšetřují. Seriál ukazuje, jak snadno se sami vyšetřovatelé mohou ocitnout v samotném centru zločinu, a to nikoliv pracovně, ale jako oběti nebo dokonce podezřelí. Tým ve složení major Karla Langerová (Kateřina Winterová), kapitán Richard Čech (Jan Holík) a kapitán Jan Trunpeta (Petr Konáš) vyšetřuje v každém díle případ vraždy, s velmi nečekaným a překvapivým rozuzlením. Karla však na vlastní pěst pátrá ještě na mnohem osobnější rovině – snaží se objasnit případ smrti svého manžela, bývalého policisty, který byl zastřelen ve službě. To spustí řetězec událostí, jenž nakonec ovlivní osudy všech v jejím okolí. (TV Nova)

(více)

Recenze (22)

salahadin 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tuctový seriál tuzemské provenience. Jak už je blbým zvykem, ta cca průběžná dějová linka (o panu Langerovi) se nijak zvlášť nevysvětlí, ze seriálu podivně zmizí možná nejlepší postava (Jan Novotný) a od cca pátého dílu to jde jen a jen z kopce. Každý ze čtveřice hlavních protagonistů si odbude nějaký ten osobní případ a vývoj postavy Jana Čenského je podivně, podivně ukončen. Škoda, kdyby tvůrci opustili nějaký zavedený Novácký mustr, mohlo by to mít kule, i když hlavní postavu zase ztvárňuje žena. ()

rigby 

všechny recenze uživatele

Další krimiseriál, kterých je teď česká televize plná. Tentokrát ale autoři vsadili na ženu v hlavní roli. I tohle není nic nového. Herečka je navíc velmi zajímavá, ale role šéfové jí opravdu nesedne. Má vyšetřovací tým, ale ani tam nejsou postavy nijak vykreslené. Navíc nefunguje vzájemná komunikace mezi členy týmu. Celkově je scénář hodně slabý a kostrbatý. Místy to žene až do úsměvných krajností za každou cenu, viz opravdu nepovedený 4. díl. Česká televize umí lépe. ()

Reklama

slunicko2 

všechny recenze uživatele

Divák dostane, co očekává. 1)  Je tu deset (!) původních (německých) scénáristů, čtyři (!) další přepracovali děj do českého prostředí a dílo korunují dva režiséři na tu fušku. Uff, tolik práce..._____ 2)  Mizerný nezajímavě zpracovaný seriál má několik světlých bodů v hereckém obsazení. 39letý stále přitažlivý Petr Konáš (kapitán Trunpeta) sice nemá co hrát, to si ovšem bohatě vynahrazuje seriálový expert vpravdě démonický 61letý Jan Čenský (státní zástupce) a milá 46letá Kateřina Winterová (šéfka)._____ 3)  Několik prvních dílů odpovídá jakž takž třem hvězdičkám, pak jde ale úroveň rapidně dolů. ()

Likan7 

všechny recenze uživatele

Jednotlivé případy nejsou zase tak špatné. Pravda a Uzavřená oblast byly nejlepší epizody. A ani rázná Katka Winterová není slabinou. Jenže celý seriál má tak zoufalou režii a scénář, že bych z toho brečel. Postavy jsou plochý, nezajímavý, každý tu má "svůj" díl, nějaký osobní příběhy. A tam Šéfka naprosto selhává. Objasnění vraždy manžela? Párkrát zmínka, ale nic. Pubertální dcera a její život? Největší příběhový fail. Kamarádka patoložka? Úplně do ztracena... Seriál se utápěl s každým dílem víc a víc a já měl ke konci vyloženě problém ho dokoukat. ()

Tryskomyš 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zkraje se zdál seriál takový nezajímavý. Mohlo to být také tím, že v době jeho vysílání bylo zároveň vysíláno hodně dobrých seriálů. V této chvíli udělala Tv Nova zřejmě nejlepší možný tah a to sice, že ho odsunula na léto, kdy již zmiňované lepší seriály byly odvysílané. Navíc v létě (myšleny prázdniny) nenabízely žádný seriál a tak byl vlastně jediný. A proto jsem se na něj podívala, i když jsem to původně neměla v plánu. Postupem času jsem si ho oblíbila, neboť nebyl vůbec špatný. Měl hezké zakončení, takové uspokojivé. Nejvíc mě naštve, když seriál končí pro mně neuspokojivým ukončením, kdy se mi někdy stává, že nadávám, že mám tímto závěrem zkažený celý dojem ze seriálu. Zde naštěstí ne. ()

Galerie (186)

Zajímavosti (1)

  • Premiéru epizody sledovalo v průměru 876 tisíc diváků starších 15 let, což byl v této skupině nejlepší výsledek v sobotu po 20:00. (rublik05)

Reklama

Reklama