poster

Agent z Hong Kongu

 • Hong Kong

  Dak miu mai shing

 • Hong Kong

  特務迷城

 • Hong Kong

  Dak mou mai seng

 • Slovensko

  Agent z Hongkongu

Akční / Komedie / Thriller

Hong Kong, 2001, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • svist10
  **

  Tak tohle je od Jackieho hodně slabé. Původně jsem měl v plánu dát jednu hvězdu, přičemž jsem uvažoval i o odpadu, ale z úplného dna snímek vytáhl Jackie ve spolupráci s finální honičkou. Kdo v tom neviděl vykrádačku Nebezpečné rychlosti je podle mě slepý, ale objevuje se v ní narozdíl od zbytku filmu aspoň špetka napětí, takže nakonec dvě s dodatkem, že pokud nebudu mít ztrátu paměti tak už Agenta z Hongkongu nechci vidět. A trvám na tom, aby si příště vzal kameramana a režiséra tohoto snímku za sparingpartnery, protože přitom se určitě uplatní lépe.(16.6.2009)

 • choze
  **

  Jeden z Jackieho "pokřižovatkovských" odskoků zpět do Hongkongu jako INSTINKT LOVCE nebo NEW POLICE STORY. Akčních scén je sice dost a srší vychytávkami, ale až na natahovanou závěrečnou "kobrovskou" honičku s hořící cisternou jsou krátké a nepříliš záživný příběh je - s výjimkou souboje, který Jackie absolvuje nahý - zase překvapivě vážný. Slabota.(14.5.2008)

 • lennyd
  **

  On je jediným, kdo se postavil lupičům při přepadení klenotnictví, a jehož zásluhou byli lupiči dopadení rukou zákona. Tím se ale dostane do hledáčku detektiva, který hledá dávno ztraceného syna bohatého obchodníka, ale zároveň na sebe upozorní místní mafii, která distribuuje na trh vylepšené opium. A je to možná právě on, který dokáže drogovou mafii zastavit ... Akční komedie Jackieho Chana mám docela rád. I když většinou neoplývají žádnou hlubokou myšlenkou či příběhem, dostatek akce okořeněné Jackieho bojovým uměním tento nedostatek plně vynahrazuje. To se ale bohužel netýká Agenta z Hongkongu - nevím jestli už Jackie není svým stylem unavený, ale v tomto filmu nabídl snad jen dvě či tři lepší akční scény (nahý Jackie Chan v Turecku), a ostatní je hodně o ničem (včetně závěrečné autohoničky s hořícím kamionem)...(18.1.2012)

 • dots24
  *

  Jackie Chan pôsobí v niektorých filmoch ako celkom dobrý zabávač, ale v niektorých zase ako totálny amatér, čo sa týka herectva. Tu nám je predstavený v plnej kráse ten druhý prípad. Choreografie bitiek sú dobré, ako sme už zvyknutý, ale mohlo ich tu byť oveľa viacej. Smola že to má béčkový ( možno až céčkový ) scenár a nevýrazne postavy. Jeden z jeho najnudnejších a najobyčajnejších filmov.(26.5.2015)

 • StanislachKo
  ***

  Slabšia Hongkongská ukážka Jackieho Chana citeľne zleniveného zo svojho krátkeho pôsobenia v USA. Na takúto flákarinu uňho naozaj nie som zvyknutý. O príbeh mi v jeho filmoch nikdy nešlo, ale čo spravili s kamerou a strihom pochováva všetko, čím je Jackie taký kráľ. Na priemerných troch hviezdach to u mňa drží fakt, že počas finálnej autonaháňačke som sa naozaj cítil relatívne v napätí + opäť najzábavnejšia časť filmu počas záverečných titulkov - Nepodarené zábery.(10.5.2015)

 • - Závěrečnou ústřední filmovou melodii s názvem „Out of Control“ nazpívali Jackie Chan a Mavis Fan. (Rominator)

 • - Film existuje ve třech sestřizích: americkém, trvajícím 87 minut, argentinském, který má 92 minut a honkongském s délkou 108 minut. (Rominator)

 • - Jackie Chan ve filmu nejen hrál, také jej produkoval a postaral se o choreografii bojových scén. (Rominator)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace