Řev

O ženě, kterou krmila kachna (E05)

(epizoda)
  • USA The Woman Who Was Fed by a Duck (více)

O ženě (Merritt Wever), kterou krmí kachna. Svými názory. (Apple TV+)

jeany23

Těžce zoofilní bizárek o ženské, která si začne s mluvící kachnou. Tak tohle jen tak neuvidíte ! Myslím, že si už nikdy nedám kachnu se zelím, aniž by se mi nevybavila scéna mezidruhového páření. Nutně se nabízí podobnost s Kameňákem ("To nic není, včera si to tu jeden rozdával s kachnou....!" :-))) ), ale přes úchylné vyznění to je jeden z dílů, který asi nezapomenu. Ale je fakt, že někoho může zhnusit. ()

kockodan odpad!

Hnusná, rozteklá, těžkotonážní Merriitt Wever s ksichtem jak rozšláplej pomeranč, se, z nějakého nepochopitelného důvodu, nechá ošukat kačerem z jezírka v parku! OK. To už není jen weird, to je patologie nějaké osobnostní poruchy, a to nemluvím o námětu, píše se kdeco a papír snese vše, vč. child porn a jiných úchylných fantasií. Já mluvím o faktu, že se někdo rozhodne tyto odpornosti zfilmovat a vydávat to za roztomilou, rozjívenou a neškodnou zajímavůstku. Přitom je to cringe a odporné k zblití! Ano, Hollyweird umí počítačově nasimulovat kačera jak šuká ženskou do kundy vycapené na podlaze v koupelně! No a? Proč to musíme vidět??? ODPAD!!! 👎 ()