Rovnou do pekel

Calin Papura

Kostýmy:

Victoria Dragnea
  • JohnMiller

Nemal som čo robiť o 03:00 ráno, tak som si zapol Tv a začal pozerať tento škvár........ Zo začiatku to malo hutnú vojnovú atmosféru. Zdalo sa mi akoby sa to chcelo hrať na Independent movie. Proste neustále útočenie na individualitu takmer symbolických charakterov a tak ďalej. Ako túto časť som im celkovo zbaštil. Keď sa však začalo predvádzať mysteriózno a na povrch prišli deti s detského domova vycvičené na zabíjanie ako najlepší vojaci, rýchlo ma záujem o túto snímku prešiel. Začiatok sa dal ale ostatné ide mimo mňa. Tvorca má rád očividne trocha iné filmy ako ja.(22.6.2014)

• Rodriguez

Na tomto "válečném" filmu mě nic neuchvátilo. Tank němců vypadal spíš jak narychlo zbouchnuté necky, herecké výkony o tom radši mluvit nebudu a partyzánské odvětví v podobě dětí ze zníčeného ústavu, tak to pardón, ale kam se scénárista s režisérem ubírali??? Jednu hvězdičku dávám za první scénu v minovém poli.(30.5.2008)

• mm13

Málo, ktoré sa tvári ako niečo, chvíľu sa mu to už-už darí, aby nakoniec prišlo veľké NIČ... čo je škoda, námet je vcelku originálny a hlavný hrdina sympaťák. Plus toľko usmrtených detí v priamom prenose ste ešte v žiadnom filme nevideli... akurát to pri absencii najmenšej empatie ide kamsi do - no, NIKAM...(20.12.2006)

• gogo76

Zaujímavý námet, ale ako pokus o " iný vojnový film" to veľmi nevyšlo. Pravda je, že toľko zabitých detí ste vo filme ešte nevideli. Už po 20 min. mi bolo jasné, že tento film nemá šancu vtiahnuť ma do deja. Akčné scény sú nezaujímavé a nerealistické.Absolútne bez atmosféry, celé to išlo akoby mimo mňa,a veľký trapas v závere, kde šesdesiat nemcov a jeden tank nedokážu zostreliť nielenže starca na koni, ale ani koňa. Veľmi zlý pokus.30%.(10.2.2009)

• sandinista

Zajímavý nápad, katastrofální provedení. Udělal jsem výjimku a podíval se na film s dabingem - velká chyba. Zasazení děje do II. světové války výslednému dojmu jenom uškodilo. Pravoslavný kostel ve Francii je přinejmenším podivná záležitost. Německý tank vypadal jak sesvařovaný ze šrotu. Chování hlavního antihrdiny bylo taktéž dost nelogické a nereálné. Dialogy obecně nesmyslné. Dávám jednu * za nápad.(18.2.2011)