Veganka na útěku

(seriál)
  • USA Bad Vegan: Fame. Fraud. Fugitives.
Trailer
Dokumentární / Krimi
USA, 2022, 3 h 29 min (Minutáž: 44–61 min)

Epizody(4)

Proslulá majitelka veganské restaurace se provdá za záhadného muže, který prý dokáže zařídit, aby její pes nikdy neumřel. Pak se jí ale život začne vymykat z rukou. (Netflix)

Trailer

Marze

Vydařená průměrná psychologická studie z něhož blondýnka vychází jako směs křížence monstra a slepice. U diváků se tato veganka cítící se , že je něco více než ostatní, určitě vůbec nevzbuzuje lítost. Hitler byl jen vegetarián. Na otázku proč natočila tento dokument odpovídá "potřebovala jsem si utřídit myšlenky". Víc se nedozvíte. Zpronevěřila 800 tisíc dolarů a dva miliony utratila na luxusních cestách a kasinech. V závěrečném dílu je krátká ukázka amerického masového vězeňství (mají nejvíc lidí ve vězení na obyvatele na světě). ()

SidneyP

Celou dobu jsem si říkal, že ta baba v tom musí být taky začleněná, už ze začátku se mi nezdála. Je to stejné jako u jiných dokumentů s podobnou tématikou: všichni naprostí tupci, hlavně teda ženské, kterým NEPŘIJDE divné, že půjčují prachy člověku, kterého ANI NEZNAJ, ba co víc - jako v případě matky - nezná pomalu ANI JEHO PŘÍJMENÍ. Tenhle celý příběh je jeden velký WTF, dobře jí tak, když je blbá, ať platí. Co se týče dokumentu, souhlasím s jiným komentářem, že kdyby se to vměstnalo třeba do dvou hodin, bylo by to asi lepší. Takhle slabé 3*. ()

Arsenal83

Veganka na úteku, ja som skôr na úteku pred vegankami resp. celým veganstvom. Ale to nie je dôležité. Dokument zaujal. Prvé dve časti sú super, potom sa to už len tak vezie. V podstate už ide len o výpoveď stelesnenej tuposti. Ktorá žena ostane s mužom, čo jej tvrdí, že má nadprirodzené schopnosti, je z inej dimenzie, urobí jej psa nesmrteľným, dokáže zmeniť podobu a iné psychosračky? Len tupina. Ale ktorá mu ešte pošle milióny dolárov napriek tomu, že sa k nej správa ako k handre, čo tu vidíme priamo na nahrávkach? Tupina na n-tú. Ja už nechápem, čo za ľudia žijú na tejto planéte. A potom sa čudujme, aké sú výsledky volieb. ()

zsn

Tohle není o naivitě nebo debilitě žen, ale o dokonalosti manipulátora. Aby se misky vah srovnaly, měl by Netflix něco natočit i o podvedených mužích, ať ženské nevypadají jako naprosté blbky. Jak říkám já - chlap tě může svým šarmem o_ebat, zmanipulovat, podvést, naslibovat. Může tě sexuálně zneužít podvodem hry na city a věcnou lásku, ale nikdy ne natolik, aby si mu poslala byť jen jedinou korunu. A toho se držím. Ač jsem potkala sebevětší zm_dy, z účtu jsem nepředvedla ani halíř a nyní jsem v takové situaci, že druhému pohlaví nevěřím ani povolání. ()

vnimatkrasu

Kvůli přemrštěný stopáži se Veganka na útěku zabejvá tématama, který by se daly jednoduše zkrátit do dvou vět. A navzdory komfortnímu prostoru se autorům ani jednou nepodaří dostat ze Sarmy kloudnou emoci. Závěrečnej telefonát je přitom super. A má mnohem větší tenzi a hustější tajemno, než ty čtyři hodiny před ním. ()